Nie ulega wątpliwości, że Marta Wiśniewska zdobyła ogromną popularność nie tylko dzięki małżeństwu z wokalistą zespołu Ich Troje Michałem Wiśniewskim, lecz także dzięki swojemu ogromnemu talentowi tanecznemu i odważnej próbie zrobienia kariery wokalnej.

Mandaryna wspomina swoją pierwszą szkolną miłość

Mandaryna wyszła za Michała Wiśniewskiego w 2002 roku, lecz ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Doczekali się dwojga dzieci Xawiera i Fabienne. Niestety do rozwodu doszło w 2006 roku.

Aktualnie wiemy, że byli małżonkowie utrzymują przyjazną relację, wspierają się wzajemnie i kibicują zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Teraz w rozmowie z "astrząbPost" Mandaryna opowiedziała o swojej pierwszej, szkolnej miłości, o której wspominała z sentymentem i rozrzewnieniem.

Jak przyznała, była wówczas zakochana, lecz normalne było wówczas, że takie szkolne miłości szybko się kończyły. Powiedziała, że gdy chodziła do szkoły podstawowej, głupio było nie mieć chłopaka, więc się z jakimś spotykała, co nazwała uroczym.

Zapytana o swój pierwszy pocałunek przyznała, miał on miejsce w podstawówce - Też w podstawówce. Ale moja podstawówka trwała 8 lat. I chyba pierwszy pocałunek też był w podstawówce. Wiecie, jak to było. Wszyscy mówią – my się już całowaliśmy, a Ty? Ja tak mówię, że ja jeszcze nie. Ale niebawem – tak.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Andrzej Duda przeżył chwilę niepewności o swój los. “Nie dyskutowałem z tym, taka była decyzja”

Zerknij tutaj: Deputowany do moskiewskiej Dumy zaproponował „wynarodowienie” kolejnych 6 krajów