Początek roku 2022 dla Doroty Gardias przyniósł pozytywną zmianę życiową, gdy dziennikarka weszła bliską relację z nowym partnerem Dariuszem Pachutem.

Dorota Gardias znowu bez partnera. Potwierdza plotki o rozstaniu

Celebrytka z radością podzieliła się z internautami swoim szczęściem i nową miłością. Zakochani prowadzili bardzo prężnie swoje media społecznościowe, pokazując, jak aktywnie spędzają czas.

Ich częste wyjazdy i wycieczki relacjonowane były szeroko, fotorelacjami w mediach społecznościowych.

Jak donosi “o2”, para miała nawet w planach założenie wspólnego biznesu. Niestety po dwóch miesiącach w sieci zaczęły krążyć spekulacje na temat ich rozstania. Nastąpiła również radykalna zmiana w treściach na ich profilach społecznościowych.

Połowa marca przyniosła istne czystki wśród materiałów publikowanych przez Dorotę Gardias i Dariusza Pachuta. Ich wspólne zdjęcia zostały usunięte, co radykalnie zintensyfikowało plotki i doniesienia na temat ich rozstania.

Żadne z nich nie zabrało wówczas głosu w tej sprawie i nie odnieśli się do spekulacji. Teraz media donoszą, że celebrytka w rozmowie z dziennikarzami przyznała szczerze, że przeczucia internautów nie zawiodły.

Potwierdzając rozstanie z partnerem zakończyła wszelkie domysły - To prawda. Nie jesteśmy już razem. Chcę wierzyć, że czas wyleczy rany. Teraz muszę skupić się na mojej córce Hani. Mamy swoje plany. Chcemy razem wyjechać na wędrówkę, bo Hania też złapała górskiego bakcyla - opowiedziała mediom.

O tym się mówi: Koci wąs, mosiądz, kamienie w portfelu. Jak działać, aby przyciągnąć pieniądze

Zerknij tutaj: Krzysztof Ibisz szczerze zakochany w swojej żonie Joannie. Dlaczego para nie jest widziana razem publicznie