Czasami starczy być świadomym, co przechowywać w portfelu, w celu przyciągnięcia pieniędzy. Znaczące jest także, aby wiedzieć, czego nie trzymać w portfelu, jeżeli usiłujesz zatrzymać w nim gotówkę.

Srebrne monety

Srebrna moneta w portfelu jest w stanie wywoływać szczęście na więcej niż jeden sposób. Po pierwsze, srebro jest pieniądzem. Wspólnie ze złotem służył ludzkości w tej funkcji od tysięcy lat. Przeżyła społeczność, kultury, imperia, mocarstwa i republiki.

Rzeczy z mosiądzu i srebra

Te elementy, analogicznie do srebrnej monety, wyrażają metalowy składnik elementu Feng Shui. Znaczy to, że przyciągają dobrobyt, dostatek i tendencję do oszczędzania, a także klarowność, dokładność i świeżość. Korzyścią posiadania mosiężnych i srebrnych przedmiotów nad monetami jest to, że możesz wziąć najdrobniejszy fragment, który nie wykorzystuje dużo miejsca w portfelu ani nie zienia jego kształtu.

Kamienie

Są wspaniałą reprezentacją części ziemi Feng Shui. Z tego powodu przyciągają energie, które żywią, równoważą i osadzają się na silnym fundamencie. Aby zdobyć jeszcze większą moc, winieneś podjąć próbę uzyskania czarnych lub zielonych kamieni. Nie potrzeba dużych kawałków, ale wystarczy, że zmieszczą się w zakątku portfela.

Koci wąs

Jest to element przyciągający pieniądze, gdy sam odpadnie kotu z pyszczka. Koci wibrys jest wielofunkcyjny, a sam kot jest symbolem magicznym. Należy pamiętać, aby nie wyrywać kotu wąsów, gdyż podziałają całkowicie odwrotnie. Poza tym najzwyczajniej w świecie sprawimy zwierzątku ból.

O tym się mówi: Kamil Durczok zgotował byłej żonie traumę. Co ujawniła Marianna Dufek

Zerknij tutaj: Olena Zełenska zwróciła się z mocnym apelem. Żona ukraińskiego prezydenta ma do społeczności międzynarodowej tylko jedną prośbę

Nie przegap tego: Minister obrony Rosji w złym stanie po rozmowie z Putinem. Co się z nim stało