Choć nie jest to pewne na 100%, Pudelek donosi o interwencji polskich celebrytów odnośnie planowanego występu Stinga, aby ten nie pojawiał się na antenie. Jak się okazuje, Kinga Rusin, Mariusz Szczygieł, Czy Maciej Orłoś zaapelowali gorąco do piosenkarza o rezygnację z pokazania się w rządowej telewizji.

Gala Wiktorów odbyć się ma 31 marca bieżącego roku, a transmitowana ma być przez program pierwszy Telewizji Polskiej. Jedną z gwiazd mających wystąpić miał być Sting, lecz plany uległy zmianie.

Jak się okazuje, wytwórnia Universal wydała oświadczenie odnośnie zmiany w programie gali Wiktorów. Wiele tabloidów podało informację, że Kinga Rusin i zablokowała występ Stinga, gratulując mu jednocześnie odrzucenie propozycji. Celebryci zarzucili telewizji i szefowi między innymi rusofobię, a także okłamywanie obywateli i wiele innych obrzydliwości.

Byłoby miło posłuchać Stinga na żywo. Podobno ma pojawić się na gali Wiktora. Podobno jestem nominowany w kategorii Aktor Roku. Mówię „podobno”, bo sprawę znam tylko z internetu, nikt mnie o tym nie poinformował, nikt mnie nie zaprosił na galę [...] Zatem Kochany Stingu! Jestem Twoim wielkim fanem! Jestem nominowany do jednej z nagród w gali, którą masz uświetnić. Niestety z wielu powodów nie zobaczymy tego wieczoru. Szkoda. Manners maketh man. - żalił się Maciej Stuhr na Facebooku.

Tomasz Lis także nie szczędził soczystych wyzwisk w stronę TVP odnośnie sytuacji ze Stingiem.

Wielu obywateli już dawno przekonało się, że nie tylko Telewizja Polska, Ale każda inna telewizja na całym świecie nie zawsze pokazuje prawdę. Miejmy nadzieję, że pieniądze zebrane dzięki premierze singla Stinga Przydadzą się potrzebującym pomocy obywatelom.

O tym się mówi: Małgorzata Rozenek-Majdan marzyła o stałej pracy w TVN. Dlaczego to się nie stanie

Nie przegap tego: Mandaryna szczerze o swojej pierwszej miłości. Kto zdobył jej serce przed Michałem Wiśniewskim