Najnowsze zdjęcia zamieszczane raz po raz w mediach społecznościowych dziennikarki, Dominiki Gwit robią w sieci prawdziwy szał. Kobieta zaskakuje swoją przemianą. Teraz celebrytka jest nie do poznania! Koniecznie zobacz te fotki – co takiego się zmieniło?

Dominika Gwit należy do grona najbardziej popularnych dziennikarek i aktorek w Polsce. Swoją rozpoznawalność zyskała przede wszystkim wtedy, gdy po swojej metamorfozie i zrzuceniu sporej liczby kilogramów napisała książkę - poradnik dotyczący odchudzania.

Dzięki temu w latach 2015 – 2016 w programie “Dzień Dobry TVN” prowadziła cykl rozmów z osobami, które tak jak ona sama przeszły podobne zmiany.

Niestety, po niedługim czasie kobieta wróciła do dawnej wagi, po czym zaczęła propagować ruch “body positive”, co oznacza akceptację siebie w każdym wydaniu. Spotkało się to z dużą krytyką w sieci i zarzucaniem kobiecie hipokryzji, a także spadkiem zaufania do dziennikarki ze strony fanów.

Ogromna metamorfoza zaskoczyła wszystkich!

Ostatnio jednak poglądy dziennikarki najwyraźniej uległy zmianie, gdyż dodawane przez celebrytkę fotografie w mediach społecznościowych wyraźnie ukazują, że zrzuca kilogramy, co zauważają fani i są pod wrażeniem.