Jak przypomina portal "Lelum", Zenek Martyniuk jest obecny na polskiej scenie muzycznej od ponad trzech dekad. W tym czasie udało mu się zdobyć spore grono fanów. Ostatnio jego wielbiciele mogą się poczuć naprawdę rozpieszczani. Dlaczego?

Zenek Martyniuk publikuje wyjątkowe nagrania

Na przestrzeni ostatniego tygodnia na fanów Zenka Martyniuka czekała spora ilość nagrań pojawiających się na kanale Akcentu na platformie YouTube. Z trzech zamieszczonych numerów, jeden znany jest wielbicielom Zenka od bardzo dawna.

Mowa o numerze "Wakacyjne cuda", który fani króla disco polo mogli usłyszeć już w 2017 roku, w czasie ostródzkiego festiwalu. Piosenka na tyle spodobała się wielbicilom Zenka Martyniuka, że przyznali mu za nią nagrodę publiczności. Dobra wiadomość jest taka, że teraz mogą go posłuchać w zaciszu własnych domów!

Nie jest to jedyny utwór, jaki pojawił się na kanale Akcentu na YouTube. Zenek Martyniuk pokusi się również o nagranie własnych interpretacji popularnych utworóz z repertuaru legend polskiej sceny muzycznej. Mowa o piosence "Chałupy welcome to" wykonywaną oryginalnie przez Zbigniewa Wodeckiego oraz "Ślubne prezenty" Ireny Jarockiej.

Wiele wskazuje na to, że w ten sposób Zenek Martyniuk chce umilić swoim wielbicielom czas oczekiwania na jego powrót do Polski. Martyniuk z innymi muzykami disco polo (m.in. zespołem Boys) koncertuje dla polonii mieszkającej w USA i Kanadzie. Wielu jego fanów już nie może się doczekać, kiedy muzyk zagra w Polsce.

Jak podobają się wam najnowsze piosenki w wykonaniu Zenka Martyniuka?

To też może cię zainteresować: Nie milkną echa rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Jak na rozpad związku zareagowała Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dziennikarz TVP nie kryje żalu do prezydenta Wołodymyra Zełenskiego. Co nie spodobało się pracownikowi telewizji publicznej

O tym się mówi: Niepokojąca wizja Wojciecha Glanca przypomina czasy PRL. Czy czeka nas powrót do kartek na żywność i drożyzna nie do przeskoczenia