W przeciwieństwie do Krzysztofa Jackowskiego, Wojciech Glanc stał się pewnego rodzaju celebrytą, gdyż wielu z nas pamięta go z reality show Big Brother, albo Mam Talent, gdzie wystąpił jako brzuchomówca z lalką o imieniu Eustachy. Wojciech Glanc prężnie działa na platformie YouTube, regularnie prowadząc transmisje na żywo, podczas których opowiada o swoich wizjach, a także zaspokaja ciekawość widzów na temat przyszłości.

Wojciech Glanc ostrzega przed czekającą wielu ludzi "paranoją"

Aktualnie omawia tematy związane z tym, co się dzieje na świecie i jaki to będzie miało wpływ na Polskę. Podobnie jak Krzysztof Jackowski, Wojciech Glanc już od dłuższego czasu nie ma dobrych wieści. Niestety wszystko wskazuje na to, że misterny plan realizowany krok po kroku radykalnie wpłynie na życie ludzi na całym świecie, nie wykluczając Polski.

Nie jest tajemnicą, że Wojciech Glanc wielokrotnie trafnie przepowiedział wydarzenia, których byliśmy świadkami, albo właśnie teraz mają miejsce. Wielokrotnie także był bardzo bliski prawdy, która różniła się jedynie małymi detalami od jego przepowiedni. Wynika z nich, że Polska w pewnym sensie będzie osamotniona, pozostawiona sama sobie z tym, co aktualnie dzieje się z jej udziałem.

Jasnowidzowi ukazała się wizja odwracających się od Polski krajów europejskich, tych samych, które obecnie tak bardzo zachwycają się postawą Polaków względem uchodźców z Ukrainy. Dodatkowo Wojciech Glanc w swojej najnowszej wizji zobaczył ogromny chaos, żywność wydawaną na kartki i horrendalne ceny, których przykładem jest 200 zł za bochenek chleba.

Jak zaznaczył, chaos nie powstanie z powodu braku żywności, lecz z powodu paniki ludzi, którzy zaczną masowo wykupywać pożywienie, chcąc zrobić zapasy. Sklepy w celu zachowania możliwości funkcjonowania będą musiały ograniczyć sprzedaż i zastosowana będzie reglamentacja i kartki na żywność, jak to było w czasach PRL. Miałoby się to wszystko zacząć już w przyszłym miesiącu.

Przewidywane przez niego decyzje rządu określił jako durne - [...] Obawiam się i myślę, że to nastąpi na przestrzeni najbliższego miesiąca, polski rząd, polskie władze wykonają coś tak durnego, nie umiem określić co, co spowoduje, że Polska będzie na bok odstawiona [...] kartki na jedzenie mi się pojawiają, niedobór produktów w sklepach. [...]

O tym się mówi: Zakarpaccy Węgrzy otrzymają groźby. Ukraina ma kolejny problem. Czy tego samego mogą oczekiwać Polacy

Zerknij tutaj: Była minister spraw zagranicznych Austrii otrzymała od Władimira Putina drogocenny prezent. Z jakiej okazji