Jak podaje portal "Super Express", wiele ma wskazywać na to, że rozstanie Antka Królikowskiego z żoną wcale nie smuci mamy aktora. Z doniesień tabloidu wynika, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie przepadała za wybranką najstarszego syna. Do gusty znacznie bardziej miało jej za to przypaść nowa wybranka Antka.

Relacje w rodzinie

Ponoć relacje Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Joanny Opozdy nie były ani szczególnie ciepłe, ani bliskie. Przyjaciółka rodziny Królikowskich zdradziła, że wdowa po Pawle Królikowskim od początku nie darzyła szczególną sympatią wybranki swojego pierworodnego. Joanna Opozda miała często odmawiać pojawiania się na rodzinnych obiadach, co Małgorzata Ostrowska-Królikowska odbierała bardzo osobiście.

Ponoć oliwy do ognia braku sympatii pomiędzy paniami były problemy rodzinne Joanny Opozdy. Jeśli wierzyć relacji źródła tabloidu, Małgorzata Ostrowska-Królikowska wstydziła się przed znajomymi tego, co wyprawia się w rodzinie Opozdów.

Informator "Super Expressu" wskazał, że znacznie większą sympatią Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej może się cieszyć nowa wybranka kochliwego Antka Królikowskiego. Prawniczka Iza miała pojawić się na urodzinowej imprezie Antka, a więc jakiś czas przed tym, gdy jego zdrada ujrzała światło dzienne.

Jak Joanna Opozda odbierała teściową?

O relacje z teściową została zapytana również Joanna Opozda. Pytanie o to, jaką teściową jest Małgorzata Ostrowska-Królikowska, padło w czasie, kiedy Joasia była w ciąży. Przyznała wówczas, że nie miała jeszcze okazji się o tym przekonać, bo problemy ze zdrowiem, mocno ograniczyły jej możliwości kontaktu z rodziną i przyjaciółmi.

"Nie widywałyśmy się jeszcze zbyt często, dlatego nie wiem, jaką jest teściową niestety, bo mamy za krótki staż" - wskazywała wówczas Joanna Opozda.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Joanna Opozda pokazała list od Rafała Trzaskowskiego. Co znalazło się w wiadomości od Prezydenta Warszawy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojąca wizja Wojciecha Glanca przypomina czasy PRL. Czy czeka nas powrót do kartek na żywność i drożyzna nie do przeskoczenia

O tym się mówi: Wołodymyr Zełenski mówi o trwających negocjacjach między Ukrainą a Rosją. "Rozmowy są trudne, a czasem konfrontacyjne"