Jak przypomina portal "Pomponik", ostatnie miesiące nie należą do najłatwiejszych dla Joanny Opozdy. Aktorka niezbyt dobrze znosiła ciąże. Potem doszły do tego problemy z ojcem i zdrada męża. Teraz samodzielnie Joanna Opozda stawia czoła macierzyństwu. Coraz częściej pojawia się również w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się listem, który otrzymała od Rafała Trzaskowskiego! Co się w nim znalazło?

Joanna Opozda w roli mamy

Przed niespełna miesiącem Joanna Opozda została mamą małego Vincenta. Niestety narodziny synka poprzedzić miała zdrada męża, którą bardzo przeżyła. Choć jeszcze w Święto Zakochanych Antek Królikowski publikował zdjęcie Joasi z dopiskim "moja Walentynka", szybko okazało się, że kochliwy aktor dzielił swoje serce między żonę i kochankę.

Wiele wskazuje na to, że ich małżeństwo skończyło się równie nagle, jak równie nagle odbył się ich ślub. Przypomnijmy, Antek Królikowski i Joanna Opozda pobrali się zaledwie w sierpniu zeszłego roku. Źródło Pudelka donosi, że aktor wprowadził się do kochanki i zdążył się już zaprzyjaźnić z ich sąsiadami.

Długie milczenie

Po rozstaniu Antek Królikowski nie zniknął z mediów społecznościowych. Na taki krok zdecydowała się za to Joanna Opozda, która długo nie zamieszczała żadnych postów. Powoli jednak wraca do aktywności w social mediach. Ostatnio zachwyciła swoich obserwatorów zdjęciem swojego małego synka. Gwiazda dba o prywatność maleństwa i zakrywa jego twarz.

Syn Joanny Opozdy/Instagram @asiaopozda
Syn Joanny Opozdy/Instagram @asiaopozda
Syn Joanny Opozdy/Instagram @asiaopozda

Kolejny post opublikowany przez Joannę Opozdę zawierał list od Rafała Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy tradycyjni przywitał w mieście kolejnego Warszawiaka życząc mu wszystkiego dobrego. Joasia zdradziła także, że jej syn ma już nadany numer PESEL. Jest on dość wyjątkowy, bo sześć pierwszych cyfr to dwójki.

List od Prezydenta Warszawy/Instagram @asiaopozda
List od Prezydenta Warszawy/Instagram @asiaopozda
List od Prezydenta Warszawy/Instagram @asiaopozda

Myślicie, że to definitywny koniec związku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego? A może para zdecyduje się dać sobie jeszcze jedną szansę?

To też może cię zainteresować: Monika Richardson dopiekła Zbigniewowi Zamachowskiemu. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące doniesienia płyną z jednego z krajów. Odnotowywane są kolejne przypadki wirusa przenoszonego przez kleszcze

O tym się mówi: Najeźdźcy podpalili strefę Czarnobyla. Dane satelitarne