Gdy Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska oficjalnie potwierdzili swój związek, fani serialu "M jak miłość" byli wprost zachwyceni tą wiadomością. Z racji tego, że aktorzy na planie serialu grając parę stali się nią w życiu prywatnym, widzom znacznie naturalniej oglądało się ich w romantycznych scenach.

Czy Anna Głogowska zdobyła serce Mikołaja Roznerskiego?

Po pewnym czasie tabloidy zaczęły spekulacje na temat zazdrości Adriany o osiągnięcia i sukcesy Mikołaja w sferze zawodowej, w której ona nie była tak spektakularnie promowana i zaprasza na do współpracy, co jej ukochany.

Gdy w końcu otrzymała angaż w nowym serialu, według tabloidów stało się jasne, że nadchodzą kłopoty w ich związku. Jak się okazało, według medialnych doniesień Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska, mając dla siebie zbyt mało czasu, oddalili się od siebie, tym bardziej że Mikołaj często wyjeżdżał na Ukrainę, gdzie znajduje się plan zdjęciowy serialu, w którym gra jedną z głównych ról.

To według mediów mogło sprawić, że zaczęto spekulować o niewierności Mikołaja. Gdy para ogłosiła rozstanie, jedni internauci nie byli zdziwieni, innych ta wiadomość w sprawiła w osłupienie.

Teraz, tabloidy przypisały Mikołajowi Roznerskiemu romans z tancerką Anną Głogowską, z którą miał być widziany w romantycznych okolicznościach. Oboje nie zabierali głosu w tej sprawie, jednak zapytani wprost przez media, nie udzielili jednoznacznej odpowiedzi.

Mikołaj stwierdził, że to synek zajmuje jego serce, natomiast Anna oznajmiła, że nie jest w stanie pomóc w tej sprawie mediom - Nie mogę pomóc żadnej redakcji w tym temacie.

Można zatem przypuszczać, że paparazzi tymi odpowiedziami mogli poczuć się zachęceni do dalszego deptania im po piętach.

O tym się mówi: Niepokojąca wizja Wojciecha Glanca przypomina czasy PRL. Czy czeka nas powrót do kartek na żywność i drożyzna nie do przeskoczenia

Zerknij tutaj: Rzecznik Kremla zabrał głos w sprawie broni jądrowej. Kiedy Rosja może zdecydować się na jej użycie