Jak przypomina portal "Radio Zet", w grudniu ubiegłego roku niespodziewanie zmarł Żora Korolyov. Dla jego najbliższych i fanów był to ogromny cios, w końcu tancerz miał zaledwie 34 lata. Ukochana Żory podzieliła się ze swoimi obserwatorami wyjątkowym doświadczeniem. Czy to był znak od zmarłego ukochanego?

Niespodziewane odejście

Żora Korolyov zmarł niespodziewanie 21 grudnia 2021 roku. 34-letniego tancerza znalazła nieprzytomnego w domu jego partnerka, Ewelina Bator. Uporanie się ze stratą nie jest łatwe, ale Bator znalazła na to swój sposób. Nie tylko często się modli, ale także w mediach społecznościowych często wspomina swojego narzeczonego.

Ostatnio Ewelina Bator podzieliła się wspomnieniem z czasu, kiedy Żora Korolyov był jeszcze wśród nas. Opisała, jak w trakcie jednej ze wspólnych wizyt w kościele, zobaczyli motyla, który chciał wydostać się na zewnątrz. Tancerz otworzył okno, ale okazało się podwójne i nie było możliwości uwolnić owada.

Niedawno Bator była w tej samej świątyni, niestety już bez swojego ukochanego. Kiedy wyszła na zewnątrz, zobaczyła motyla. Owad usiadł na palcu, na którym nosi ona obrączkę ofiarowaną jej przez Żorę. Motyl nie odlatywał, pomimo, że szła.

"Odprowadził mnie i odleciał... dając mi nadzieję i mówiąc, że jest" - napisała Ewelina Bator. Pod jej postem zaroiło się od komentarzy. Jedna z internautek zapewniła, że nasi bliscy nawet jeśli odchodzą, wciąż pozostają blisko nas, "tylko w innej, niewidocznej dla ludzkiego oka formie".

"To jest znak ze on jest i zawsze będzie przy tobie trzymaj się cieplutko teraz wiesz ze odeszło ciało ale nie dusza i serce cały czas jest przy tobie" - napisał ktoś inny.

Zgadzacie się z tym, że był to znak o Żory Korolyova?

To też może cię zainteresować: Ruszył kolejny sezon "Sanatorium miłości". Marta Manowska zareagowała od razu. "Nasz regulamin nie przewiduje takich szaleństw"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przed nami zmiana czasu. Przesunięcie wskazówek ma dla nas bardzo konkretne konsekwencje. O czym mowa

O tym się mówi: Joe Biden ostrzega przed kolejnymi działaniami Władimira Putina. Zagrożona nie tylko Ukraina. O co chodzi