Wojciech Glanc jest niewątpliwym konkurentem Krzysztofa Jackowskiego, którego nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać. Wojciecha Glanca mogliśmy zobaczyć przed laty w drugiej edycji programu Big Brother, a także Mam Talent. Aktualnie mężczyzna zajmuje się tarotem, jasnowidztwem i hipnozą.

Jak dalej potoczy się rosyjska agresja na Ukrainę?

Podobnie jak Krzysztof Jackowski Wojciech Glanc prowadzi swój kanał na platformie YouTube i podczas transmisji na żywo spotykając się ze swoimi widzami i słuchaczami opowiada o swoich wizjach i odpowiada na pytania internautów.

Z racji tego, że temat groźnego wciąż koronawirusa zszedł naturalną koleją rzeczy na dalszy plan, aktualne tematy omawiane przez jasnowidza i tarocistę związane są ściśle z rosyjską inwazją na Ukrainę i osobą Władimira Putina.

Jak twierdził w swojej wizji jakiś czas temu, zobaczył on przyszłość Władimira Putina z mroczną "krwawą cyfrą 21", którą on i widzowie jego kanału zrozumieli jako ostrzegawczą symbolikę ukazującą datę militarnego najazdu.

Jak podaje "Antyradio", jego najnowsza przepowiednia dotyczy ściśle osoby Władimira Putina, jego śmierci, a także wspominanej w niektórych tabloidowych artykułach broni biologicznej.

Jak stwierdził wizjoner, od długiego czasu ma on przeczucie na temat użycia broni biologicznej. W swojej wizji zobaczył ludzi upadających na ziemię bez wyraźnego powodu. Dodatkowo towarzyszyło temu pojawienie się dziwnego dźwięku o "bardzo wysokim tonie" mającego na celu zabić albo sparaliżować.

Zobaczył pojazd z nieokreślonymi sprzętami i urządzeniami, który określił jako rodzaj broni, którą dopiero poznamy. Jak zaznaczył, będzie się to działo lokalnie i dodał stanowczo, że usłyszeć mamy o użyciu jakiejś nowej broni o precyzyjnym działaniu.

Jasnowidz zaznaczył przy tym, że nie będzie to nic podobnego do czołgu, ani rakiety, lecz działająca lokalnie broń biologiczna. Jego wizja dotyczyła również Władimira Putina, którego zobaczył kiwającą głową, bardzo zmęczonego, przygarbionego i psychicznie złamanego - Widzę Putina kiwającego głową [...] Ja go w tej chwili widzę wycieńczonego, zgarbionego, złamanego. Pojawia się liczba 90 i widzę tych rosyjskich żołnierzy poddających się [...] Ale jest ciepło, lato [...] Ktoś z bliskich Putina przejmie władzę.

Na samym początku nagrania można usłyszeć z ust jasnowidza to, co wielu ludzi także podejrzewa, że człowiek pokazywany w mediach jako Władimir Putni nie jest nim. Jak zaznaczył pełen emocji - "ma cholerne wrażenie, że to nie jest Putin".

O tym się mówi: 21 marca 2022 roku zaginęła w godzinach porannych 11-letnia Józefina. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach

Zerknij: Niewiarygodne słowa padły na Jasnej Górze. W tle agresja na Ukrainę. W sieci zawrzało