Fani serialu „Ojciec Mateusz” zapewne kojarzą jednego z policjantów występujących w produkcji. Michał Piela, czyli serialowy policjant Mieczysław Nocula, przeszedł sporą metamorfozę.

Gwiazdor serialu „Ojciec Mateusz” przeszedł sporą przemianę

Michał Piela wystąpił w wielu produkcjach. Wszystkie jego role były jednak czysto epizodyczne i raczej trzecioplanowe.

Popularność zyskał dzięki produkcji „Ojciec Mateusz”. Od lat aktor wciela się w postać policjanta Mieczysława.

Wiele osób zauważyło, że Michał Piela jest prawdziwym gigantem. Mężczyzna ma aż 196 centymetrów wzrostu. Do tego jakiś czas temu mierzył się z otyłością.

Mężczyzna nie czuł się jednak najlepiej. Miał problemy z koncentracją, był senny, często drzemał w ciągu dnia. Postanowił, że wybierze się do lekarza i tam otrzymał diagnozę.

43-latek zrzucił aż trzydzieści kilogramów

Okazało się, że aktor Michał Piela ma cukrzycę typu II. Po usłyszeniu tej diagnozy mężczyzna wziął się za siebie i zaczął zdrowo się odżywiać.

Efekty jego przemiany możemy zobaczyć na poniższym zdjęciu. Michał Piela schudł aż trzydzieści kilogramów!

Michał Piela mógł liczyć na pomoc swojej żony. Kobieta z przyjemnością gotowała mu zdrowe posiłki oraz wspierała go w diecie.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze