Beata Kozidrak w zeszłym roku zaliczyła ogromną wpadkę wizerunkową. Piosenkarka prowadziła samochód pod wpływam alkoholu i została zatrzymana przez policję.

Teraz Beata Kozidrak powoli wraca na salony. Okazuje się, że niebawem fani zobaczą ją w popularnym telewizyjnym show. O jakim programie mowa?

Fani Beaty Kozidrak będą zachwyceni

Beata Kozidrak miała jednak dużo szczęścia. Jej nocna przejażdżka na podwójnym gazie nie zakończyła się wypadkiem, czy stłuczką. Piosenkarka wzięła lekcję z tego zdarzenia.

Wielu fanów odwróciło się od Beaty Kozidrak po tym wyskoku. Na szczęście wierni fani pozostali. Niektórzy z nich zaznaczali również, że cenią twórczość Beaty Kozidrak i nie zwracają uwagi na jej życie prywatne.

Beata Kozidrak/ screen YT
Beata Kozidrak/ screen YT
Beata Kozidrak/ screen YT

Beata Kozidrak poniosła jednak konsekwencje. Piosenkarce zabrano prawo jazdy i będzie mogła ubiegać się o nowe dopiero za pięć lat.

Piosenkarka wystąpi w popularnym telewizyjnym

Możliwe, że Beata Kozidrak powróci na salony w wielkim stylu. Jak donosi Super Express, znana piosenkarka prawdopodobnie wystąpi w kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”.

Sama zainteresowana oraz telewizja Polsat ni potwierdzili jednak tych doniesień. Chcielibyście zobaczyć Beatę Kozidrak na parkiecie „Tańca z gwiazdami”?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze