Jak przypomina portal "Super Express", związek Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego rozpadł się w grudniu ubiegłego roku. Para rozstała się po czterech wspólnie spędzonych latach. Choć nie są już razem w życiu prywatnym, nadal łączy ich praca. Ostatnio można ich było zobaczyć razem na promocji spektaklu "Boeing, boeing", gdzie oboje grają.

Zaskakujące rozstanie

Fani Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego nie kryli zaskoczenia, kiedy w mediach pojawiła się informacja, że nie są już razem. Byli ze sobą przez 4 lata i sprawiali wrażenie bez pamięci w sobie zakochanych. Choć do rozstania doszło pod koniec ubiegłego roku, oświadczenie w sprawie aktorka wydała dopiero w styczniu.

W opublikowanym w mediach społecznościowych oświadczeniu, Adriana Kalska poinformowała, że nie będzie w żaden inny sposób komentować rozstania z Mikołajem. Od tamtego czasu konsekwentnie milczy, podobnie jak jej były partner.

Nadal razem

Choć związek Roznerskiego i Kalskiej to już przeszłość, nadal sporo ich łączy w życiu zawodowym. Wciąż grają małżeństwo w serialu "M jak miłość". Ostatnio również występują razem w spektaklu "Boeinh, boeing".

Zdjęcia ze spektaklu pojawiły się ostanio w sieci. Wspólne zdjęcia nie ominęły Kalskiej i Roznerskiego. Jedna z fotografii szczególnie przykuła uwagę internautów. Dostrzegli oni na niej, że aktor z rozmarzeniem wpatruje się w byłą ukochaną, a ona skutecznie unika jego wzroku.

Wiele osób zastanawia się, czy to zdjęcie to tylko wcielanie się w postać, czy faktyczny obraz łączących parę stosunków? Jak myślicie?

To też może cię zainteresować: Joanna Opozda nie traci czasu. Aktorka miała wnieść już pozew o rozwód z orzeczeniem o winie męża. Antek Królikowski nie będzie z tego zadowolony

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Popularni wróżbici zdradzają, jaka przyszłość czeka Władimira Putina. Czy czas jego rządów dobiega końca

O tym się mówi: Bulwersująca reakcja parlamentu w Bundestagu na przemówienie Wołodymyra Zełenskiego. Dlaczego Scholz milczał