Jak przypomina portal "Pomponik", od momentu, kiedy na jaw wyszły problemy małżeńskie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, temat nie znika z pierwszych stron gazet. Jeden z tygodników donosi, że Joanna Opozda nie chce być dłużej żoną niewiernego Antka Królikowskigo i zdecydowała się na rozwód. W pozwie miała wskazać, że chce orzeczenia o winie męża.

Trudny czas

Joanna Opozda nie może ostatnich miesięcy zaliczyć do spokojnych i szczęśliwych. Po problemach z ojcem, które mocno odbiły się na jej stanie, przyszły problemy z mężem. Antek Królikowski miał zdradzić ciężarną żonę z ich sąsiadką. Informacja o tym odbiła się w mediach szerokim echem, a Antkowi przyszło się mierzyć ze sporą krytyką.

Choć ślub pary odbył się zaledwie w sierpniu zeszłego roku, już szykuje się rozwód. Tygodnik "Świat i ludzie" donosi, że aktorka złożyła już pozew rozwodowy wskazując, że chce aby małżeństwo zakończyło się z orzeczeniem o winie Królikowskiego. Gdyby sąd przychylił się do jej decyzji, mogłaby liczyć nie tylko na alimenty na synka, ale także na siebie.

Sama Opozda nie komentuje całej sprawy. Niestety jeśli Joannie Opozdzie zależy na szybkim zakończeniu małżeństwa, będzie musiała się uzbroić w cierpliwość. Obecnie mamy do czynienia z dużą ilością spraw i odległymi terminami. "Super Express" wskazuje, że do pierwszej rozprawy może im przyjść poczekać nawet rok.

Póki co, Antek Królikowski stara się pomagać żonie w opiece nad ich synkiem Vincentem. Przynajmniej o tym mają świadczyć zdjęćia, jakimi Antek Królikowski dzieli się w mediach społecznościowych.

Myślicie, że uda im się jeszcze dogadać?

To też może cię zainteresować: Rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela wciąż budzi wiele emocji. Fani dopytują czy powodem była zdrada. Tancerz postawił sprawę jasno

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Media obiegła zaskakująca informacja na temat Pokojowej Nagrody Nobla. Czy prezydent Ukrainy zakwalifikuje się do wyróżnienia

O tym się mówi: Minister klimatu Anna Moskwa nie ma wątpliwości. Jak najszybciej powinniśmy wybudować elektrownię atomową w Polsce