Zarazki mogą być niemal wszędzie. Na przykład w pralce, która raczej kojarzy nam się z absolutną czystością. W końcu w pralce panuje bardzo dobre środowisko dla drobnoustrojów – wilgotne i ciepłe.

Każdy chyba wie, że o pralkę trzeba wyjątkowo dbać. W końcu to urządzenie powinno nam służyć wiele lat.

Wiele osób decyduje się na zakup specjalnych odkamieniaczy do pralki lub produktów czyszczących maszynę. Okazuje się, że jednak w łatwy sposób można zwalczyć wszystkie drobnoustroje w maszynie. Co należy zrobić?

Zarazki żyją zarówno w bębnie, jak i w komorze na proszek

Pralkę należy regularnie myć. Dzięki temu nasze ubrania będą całkowicie czyste i pozbawione zarazków. Jak uprościć procedurę czyszczenia pralki? Istnieje pewien trick, który pokochały miliony.

Wystarczy włożyć tabletkę do zmywarki do tacki na proszek, prać w wodzie o temperaturze 40 stopni i Twoja maszyna będzie czysta jak nowa!

Maszyna będzie idealnie wyczyszczona. Ta procedura powinna być regularnie wykonywana - mniej więcej raz na trzy miesiące.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu

O TYM SIĘ MÓWI: Media obiegły zaskakujące nagrania dotyczące prezydenta Ukrainy. Na jaw wyszło jak kiedyś mieszkał