Jak przypomina portal "Super Express", Lara Gessler jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. W swoim ostatnim wpisie, w poruszających słowach opowiedziała o stracie i bólu, jakie jej towarzyszą. Poznajcie szczegóły!

Poruszający wpis Lary Gessler

Lara Gessler w sierpniu zeszłego roku straciła swojego ukochanego tatę. Piotr Gessler zmarł w wieku zaledwie 63 lat. Jak się okazało, zmarł w wyniku komplikacji po przeprowadzonej wcześniej operacji, a lekarze do końca starali się uratować jego życie. Niestety się nie udało, o czym Lara poinformowała w rozrywającym serce wpisie.

Gdyby żył, Piotr Gessler obchodziłby dziś, 14 marca swoje 64. urodziny, o czym przypomniała Lara. W poruszającym wpisie córka Magdy Gessler przyznała, że będą to pierwsze urodziny, w których nie będzie mogła zadzwonić do taty, aby złożyć mu życzenia. Przyznała, że bardzo brakować będzie jej jego "skrępowania w czasie otwierania prezentu".

We wpisie Lary Gessler pojawiło się również nawiązanie do sytuacji na Ukrainie. Napisała, że choć bardzo jej go brakuje, to cieszy się, że nie musi "oglądać tej Wojny". "Dziś mam Cię w sercu. Tu towarzyszyć mi będziesz już zawsze" - dodała na końcu wpisu.

Kim był Piotr Gessler?

Piotr Gessler przyszedł na świat 14 marca 1958 roku. Był absolwentem Szkoły Handlowej w Warszawie. Jego drugą żoną była Magda Gessler, z którą doczekał się córki Lary. Nie interesowało go brylowanie w mediach.

Najpierw koncentrował się na restauracyjnym biznesie, a potem na wychowaniu córki. Piotr Gessler i Magda Gessler rozstali się, kiedy Lara miała zaledwie 9. lat.

Wiedzieliście o tym?

To też może cię zainteresować: Napływają kolejne ponure doniesienia z Ukrainy. Widziana na nagraniu ciężarna kobieta ze szpitala w Mariupolu odeszła wraz z dzieckiem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sympatycy Baracka Obamy nie kryją obaw. Były prezedent ma problemy ze zdrowiem. Co mu dolega

O tym się mówi: Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach zaginionej 15-letniej Oliwii. Mieszkanka Dolnego Śląska zaginęła 24 lutego