Wielu fanów zaskoczyła wiadomość o rozstaniu Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek. Okazuje się, że równie zaskoczona była Agata Rubik. Co powiedziała żona znanego kompozytora?

Agata Rubik komentuje rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami". Byli małżeństwem przez 17 lat, uchodząc za jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. W piątek 11 marca para ogłosiła oficjalnie, że zdecydowała się rozstać. Małżonkowie opublikowali w mediach społecznościowych krótkie oświadczenia.

W 2005 roku Katarzyna Cichopek wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie jej tanecznym partnerem był Marcin Hakiel. Każdy, kto widział ich na parkiecie nie miał wątpliwości, że pomiędzy tą dwójką iskrzy.

Program zakończyli jako para. Zaręczyli się w tajemnicy. Pobrali się 20 września 2008 roku w Zakopanem. W 2009 roku przeszedł na świat synek pary – Adam. W 2013 roku ponownie zostali rodzicami.

Żona znanego kompozytora Piotra Rubika jest kompletnie zaskoczona

W piątek 11 marca okazało się, że pomimo dzieci i ślubu kościelnego, para zdecydowała się na rozstanie. W mediach społecznościowych Kasia Cichopek zamieściła krótkie oświadczenie, w którym poinformowała, że była to ich wspólna decyzja.

Ich rozstanie zaskoczyło nie tylko fanów, ale również znajomych pary. W ostatnim czasie głos zabrała Agata Rubik. Żona Piotra Rubika nie może uwierzyć w rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela.

Też jestem w szoku, że Kasia Cichopek i Marcin Hakiel się rozwodzą

- powiedziała Agata Rubik na InstaStories.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze