Edyta oraz Cezary Pazurowie to jedna z par, które zyskały sympatię Polaków. Poznali się całkowicie przypadkowo, w pociągu, a w tym roku będą obchodzić już dwunastą rocznicę ślubu.

Choć dzieli ich spora różnica wieku (Edyta jest młodsza o 26 lat), to nie stanęła ona na przeszkodzie ich relacji. Para dogaduje się wyśmienicie i doczekała się nawet trójki dzieci – Amelii, Antoniego i Rity.

Edyta Pazura ma wspaniały pomysł na biznes

Edyta i Cezary Pazurowie zdecydowanie lubią otaczać się pięknymi widokami oraz przedmiotami. Widać to m.in. po zdjęciach ich domu, które publikują na Instagramie.

Choć wnętrza i ogród wzbudzają zachwyt i widać, że nie oszczędzano na ich urządzeniu, odnosi się wrażenie, że przepych nie przebija z każdej strony i wszystko zostało wybrane ze smakiem. W dużej mierze to Edyta Pazura odpowiada za urządzenie ich domu.

To miejsce zrobi prawdziwą furorę

Edyta Pazura zdecydowanie ma smykałkę do biznesów. Kobieta jest menadżerką sławnego męża, a teraz chce ruszyć z nowy biznesem. Chodzi o cukiernię.

Żona Cezarego Pazury marzy o własnej cukierni i najprawdopodobniej niebawem ją otworzy. Miejsce to będzie jednak wyjątkowe. Jak zapowiada Edyta Pazura, znajdziemy w nim tartę jabłkową z Sain Tropez i kruszonką z sosem waniliowym, kanapki z masłem własnego wyrobu, czy przepyszny croissanty.

Będzie dużo kwiatów, uśmiechniętych ludzi i stylowych mebli. Tak kiedyś będzie…

- zakończyła Edyta Pazura.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze