Natalia Siwiec jest polską modelką, swoich sił także próbowała w aktorstwie – kobieta największą popularność i rozpoznawalność osiągnęła po występie na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej w roku 2012.

Natalia Siwiec przekazała fanom szczęśliwe wieści

Kariera artystyczna Natalii Siwiec sięga także aktorstwa, bowiem kobieta wystąpiła w kilku produkcjach kinowych, takich jak między innymi „Wkręceni” czy „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Natalia Siwiec występowała także niejednokrotnie w różnych teledyskach.

Trzeba przyznać, że Natalia Siwiec ma życie jak z bajki. Ma wspaniałą córeczkę Mię i kochającego męża, spełnia się zawodowo, a do tego często podróżuje. Mało tego, jakiś czas temu zakupiła nawet piękną rezydencję w Meksyku. Tulum jest drugim domem modelki i jej rodziny.

„Będziemy mieli nowego członka rodziny”

W ostatnim czasie Natalia Siwiec przekazała w mediach społecznościowych szczęśliwe wieści. Niebawem rodzina modelki się powiększy.

Nie chodzi jednak o drugie dziecko, a o… psiaka! Niedawno Natalia Siwiec i jej rodzina pożegnali ukochanego pupila Gucia. Okazuje się, że córka gwiazdy bardzo tęskniła za ukochanym psiakiem.

Dlatego Natalia Siwiec i jej mąż zdecydowali się na kolejnego czworonoga – suczkę podobną do Gutka tylko w kolorze tylko czarno-białym.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze