Praca w programach na żywo nie jest zadaniem łatwym, zdarzają się wpadki, przejęzyczenia i nietypowe sytuacje, na które trzeba w odpowiedni sposób reagować. Przekonała się o tym Ida Nowakowska.

Ida Nowakowska i Izabela Krzan przerwały rozmowę z gościem programu „Pytanie na śniadanie”

Do wpadek w programach śniadaniowych dochodzi dość często. Udaje się je zwykle obrócić w żart, w czym prawdziwymi mistrzami są Dorota Wellman i Marcin Prokop, prowadzący program „Dzień Dobry TVN”. Wpadka przydarzyła się ostatnio Izabeli Krzani Idzie Nowakowskiej z „Pytania na śniadanie”. Niestety nie udało im się z niej wybrnąć.

W programie „Pytanie na śniadanie” gościem była Joanna Moro. Aktorka aktywnie pomaga naszych wschodnim sąsiadom, którzy od kilkunastu dni zmagają się z inwazją Rosji.

Joanna Moro była mocno zaskoczona

Joanna Moro miała opowiedzieć o tym, jak wspiera te działania. Niestety połączenie co chwilę się zacinało, a transmisja była niemożliwa. Ida Nowakowska w pewnym momencie przerwała rozmowę z Joanną Moro.

Prezenterka miała do niej wrócić do czasu rozwiązania problemów technicznych. Po jakimś czasie Joanna Moro ponownie dołączyła do rozmowy. Niestety, tym razem również nie obyło się bez technicznych trudności.

Finalnie Ida Nowakowska i Izabela Krzan nie dokończyły rozmowy z Joanną Moro. Miejmy nadzieję, że niebawem znana aktorka ponownie zagości w programie „Pytanie na śniadanie”. Na pewno gwiazda chciała opowiedzieć o ważnych sprawach.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze