Jak podaje portal "Pomponik", Maria Winiarska i Wiktor Zborowski mogą się pochwalić imponującym stażem małżeńskich. Para obchodziła jakiś czas temu 52. rocznicę. Dla wielu są symbolem udanego związku. Tym większym szokiem są wszelkie doniesienia, że w ich relacji coś jest nie tak. Czy faktycznie para przechodzi kryzys?

Dobrze dobrani

Trzeba przyznać, że małżeństwa w show-biznesie nie należą do specjalnie trwałych, choć oczywiście zdarzają się chlubne wyjątki. Za taki uznać należy z pewnością związek Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego. Znajomość pary zaczęła się jeszcze w czasach studenckich, a konkretnie 1969 roku.

Przez długi czas uchodzili za niezwykle zgraną parę i nikt nie spodziewał się, że jest cokolwiek, co mogłoby położyć się cieniem na ich związku. Jak donosi jednak tygodnik "Na Żywo", para nie planuje spędzić razem wakacji! To coś, co do tej pory było po prostu nie do pomyślenia. Okazuje się, że w tym roku będzie inaczej.

Wiktor Zborowski ma wybrać się nad polskie morze, podczas gdy jego żona wspólnie z koleżankami wybierze się na Mazury. Tygodnik donosi, że kryzys w związku Zborowskiego i Winiarskiej miał zacząć się w momencie, kiedy instagramowy profil Marii Winiarskiej zaczął się cieszyć ogromną popularnością wśród instagramowiczów.

"Mam poczucie że przeżywam drugą młodość. Kochanka nie mam, mimo, że na Instagramie mam duże branie" - zdradziła Maria Winiarska w rozmowie z "Na Żywo". Ponoć Wiktor Zborowski patrzy na to ze znacznie mniejszym zachwytem.

Para zdecydowała, że oddzielne wakacje będą w stanie pozwolić im nie tylko od siebie odpocząć, ale także i za sobą zatęsknić. Myślicie, że tak właśnie będzie?

To też może cię zainteresować: Mateusz Morawiecki ponuro o ewentualności poniesienia porażki przez Ukrainę. Jego prognoza daje do myślenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące doniesienia płyną z Pentagonu. Rosja może zdecydować się na niebezpieczne posunięcie

O tym się mówi: Dyrektor finansowa Tadeusza Rydzyka udała się do radia. Co postanowiła ujawnić