Rodzina Murphy przeprowadziła się do nowego domu w styczniu tego roku, ale dopiero niedawno zdecydowała się na zmianę tapety. Kiedy dotarli do pokoju córki, rodzice znaleźli na ścianie napis, który powstał w 1975 roku, pisze LancsLive.

screen YT
screen YT
screen YT

Wiadomość z 1975 roku, która została znaleziona pod tapetą

Pod tapetą napisano kilka linijek, które zlewały się w wiersz. „Jestem tu, ty tam, oddzieleni tylko czasem. Jak tam, w przyszłości? Albo – ja jestem przeszłością? Jedyna odpowiedź – jesteś moją przyszłością, ja twoją przeszłością ”. Na końcu wiadomości napisano rok i imię. Autorką wiersza była niejaka Eileen Walmsley, która kiedyś mieszkała w tym pokoju.

Nowi właściciele domu postanowili znaleźć kobietę, która stworzyła tekst, ale nie byli pewni, że im się uda. Tata Carl zrobił zdjęcie wiadomości i umieścił je na Facebooku. Mężczyzna był mile zaskoczony, gdy ludzie zaczęli pisać, że znają Eileen, ale nawet nie spodziewał się, że autorka tekstu się z nim skontaktuje.

screen YT
screen YT
screen YT

Eileen jako nastolatka

Eileen Walmsley, teraz nazywana Eileen Palmer, skontaktowała się z Carlem, aby podzielić się zdziwieniem, że jego rodzina odkryła jej wiadomość, którą napisała jako nastolatka. Dziś ma 62 lata, a napis na ścianie zostawiła, mając 14-15 lat.

Eileen wprowadziła się do domu w wieku 4 lat wraz z rodzeństwem i rodzicami, którzy pracowali w miejscowej szkole. Pokój, w którym Carl znalazł wiadomość, był jej sypialnią, w której spała ona i jej siostra.

Gdy dziewczynka skończyła 18 lat, wyprowadziła się z rodzinnego domu i tylko sporadycznie odwiedzała rodziców. Matka i ojciec Eileen mieszkali w rezydencji przez ponad 60 lat, aż do śmierci. Po stracie ojca w 2017 roku i matki w 2018 roku córka sprzedała dom.

Carl przywołał Eileen ciepłe wspomnienia z dzieciństwa, a jej wiersz przypomniał jej o jej nastroju i romantycznym spojrzeniu na życie.

„Pamiętam, kim byłam wtedy. Ten dom jest ważną częścią mojego życia i bardzo się cieszę, że zobaczyli wiersz i cieszę się, że wywołał we mnie tak wiele wspomnień” – powiedziała kobieta.

screen YT
screen YT
screen YT

32-letnia Eileen jest z rodzicami i córką w pobliżu ich starego domu

To też może cię zainteresować: Agata Kornhauser-Duda zabrała głos. Zwróciła się do rosyjskich kobiet z ważnym apelem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Lena z zespołu Tatu zareagowała na sytuację na Ukrainie. Fani nie spodziewali się po niej czegoś takiego

O tym się mówi: Bardzo ważna wiadomość dla beneficjentów programu 500 Plus. Będą nowe zasady