Poznaj historię pewnej kobiety. Mąż jej kuzynki nie chciał zabrać matki do nowego domu. Czym argumentował swoją decyzję?

Wzruszająca historia pewnej staruszki

Moja kuzynka i jej mąż mieszkają po drugiej stronie kraju, więc rzadko komunikujemy się na żywo. Widziałam jej męża tylko raz, na ich ceremonii zaślubin, więc nie wiem, jakim on jest osobą. Wydawało mi się jednak, że mąż kuzynki jest bardzo arogancką osobą.

Ostatnio moja kuzynkai ja zaczęliśmy komunikować się częściej niż zwykle. Ona i jej mąż również budują dom. Dzwonimy do siebie, opowiadamy o przebiegu budowy, dzielimy się naszymi metodami i sekretami. Mąż kuynki udawał, że jest najlepszy we wszystkim i nie potrzebuje żadnej rady. Jednak moja kuzynka powiedziała, że ​​korzystał z naszych zaleceń.

Nie obchodzi mnie, jakiego męża ma moja kuzynka, nadal się z nią komunikuję i nadal będę to robić. Jesteśmy bardzo sobie bliskie. Kiedyś studiowaliśmy nawet na uniwersytetach znajdujących się w tym samym mieście. Dlatego łączą nas również wesołe studenckie czasy.

Mój wujek - tata mojej kuzynki, od dawna nie żyje. Jednak wciąż żyje matka kuzynki, choć jest już w zaawansowanym wieku. Kuzynka opiekuje się matką i zapewnia jej wszystko, czego potrzebuje osoba starsza.

Dzisiaj zadzwoniła do mnie kuzynka i zaczęła szlochać do telefonu. Jej mąż powiedział jej, że nie chce, aby jej starsza matka przeprowadziła się z nimi do nowego domu. W pokoju, w którym miała przebywać matka chce on urządzić swój warsztat.

Mąż kuzynki dodał również, że jeśli matka przeprowadzi się z nimi do nowego domu, w pokoju pojawi się nieprzyjemny zapach starości. Jej mąż dodał też, że matka i tak wkrótce odejdzie z tego świata, więc niech umrze w swoim mieszkaniu. Nie ma potrzeby psuć energii nowego domu zmarłymi i pogrzebem.

Kuzynka jest w rozpaczy, płacze i nie wie, jak przekonać męża. Mama mieszka daleko od ich nowego domu, więc częste odwiedzanie jej będzie niemożliwie, a ona potrzebuje codziennej pomocy.

Starsza kobieta pomogła też swojej córce pieniędzmi z emerytury, które wraz z mężem zainwestowali w budowę domu. Czy nie zasługuje na spędzenie ostatnich dni swojego życia w ich towarzystwie?

Teraz kuzynka nie wie, jak przekonać męża. W końcu jej matka zasługuje na mieszkanie w ich domu. Wciąż słyszę jej płacz i jęki:

„Moja mama nie śmierdzi, regularnie się kąpie i dba o siebie”.

Takie okrucieństwo ze strony własnych dzieci mogłoby złamać biedną staruszkę. Powiedziałem kuzynce, że gdyby zrobili to matce, na pewno nie byliby szczęśliwi w nowym miejscu. Kuzynka zgodziła się ze mną i poszła negocjować z mężem. Mam nadzieję, że postąpią zgodnie ze swoim sumieniem i podejmą właściwą decyzję.

To też może cię zainteresować: Agata Kornhauser-Duda zabrała głos. Zwróciła się do rosyjskich kobiet z ważnym apelem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Lena z zespołu Tatu zareagowała na sytuację na Ukrainie. Fani nie spodziewali się po niej czegoś takiego

O tym się mówi: Bardzo ważna wiadomość dla beneficjentów programu 500 Plus. Będą nowe zasady