Jak podaje portal "Jastrząb Post", Sławomir jest jednym z popularniejszych artystów ostatnich lat. Pretenduje też do miana jednego osiągających spore dochody. Okazuje się, że artysta wprost śpi na pieniądzach!

Skazany na sukces

Utworem, który przyniósł Sławomirowi największą popularność i rozpoznawalność, była piosenka "Miłość w Zakopanem". Przez kilka tygodni był najchętniej słuchanym utworem, a tekst znał praktycznie każdy, niezależnie od tego, czy był fanem Sławomira, czy też niekoniecznie. Nie oznacza to, że Sławomir i jego żona Kajra, są artystami jednej piosenki, bo ich kolejne utwory też zdobywają uznanie fanów.

W ubiegłym roku płyta Sławomira "The grates hits" uzyskała status poczwórnie diamentowej. Z szacunków "Super Expressu" wynika, że sama "Miłość w Zakopanym" przyniosła artyście zysk liczony w milionach. Tabloid szacuje, że przez cztery lata od premiery utworu, Sławomir mógł na niej zarobić nawet 3,8 mln zł. Ostatnio artysta pochwalił się nawet, że śpi na pieniądzach!

Sławomir nie ukrywa, że śpi na pieniądzach

Sławomir nie narzeka na brak zajęć. Regularnie koncentruje, przez co sporo czasu spędza w trasie. W poniedziałkowy wieczór wspólnie z Kajrą znalazł się w Gdyni. Swoją wyprawę, jak zawsze relacjonowali w mediach społecznościowych. Mogliśmy między innymi zobaczyć, że hotelowe łóżko pokryte jest banknotami o nominale 200 i 500 złotych.

Na zdjęciu dostrzec można też niecodzienny napis na lustrze "Cześć Sławomir #czućpiniądz". Kajra i Sławomir szybko wyjaśnili, że była to niespodzianka przygotowana przez obsługę hotelu, a same banknoty nie są prawdziwę. "Duch rock polo nie ginie" - skomentował zdjęcie Sławomir, zapewniając, że w ramach podzięki będzie "pięknie śpiewał".

A jak wam podoba się pomysł pracowników hotelu?

To też może cię zainteresować: Rosyjskie siły zbrojne stosują inne oznakowanie. Do złudzenia przypominają te ukraińskie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Joanna Opozda pojawiła się w mediach społecznościowych po długiej przerwie. Co napisała

O tym się mówi: Zaskakujące doniesienia o Majce Jeżowskiej. Piosenkarka ma za sobą skomplikowną relację z inną znaną gwiazdą. O co chodzi