Jak podaje portal "Jastrząb Post", Majka Jeżowska ma w swoim życiu epizod, który niejedną osobę zaskoczy. Okazuje się, że piosenkarka wpakowała się w uczuciowy trójkąt. Ona i inna gwiazda zakochały się w tej samej kobiecie. Poznajcie szczegóły!

Majka Jeżowska jakiej nie znacie

Majka Jeżowska obecna jest na polskiej scenie muzycznej od lat. Wielu z nas kojarzy się przede wszystkim z piosenkami dla młodszej widowni, tymczasem piosenkarka w latach 80. ubiegłego wieku grała muzykę popowo-rockową, a nawt robiła karierę w USA. Jej wyjątkowy talent docenili między innimi członkowie zespołu Heat N Serve.

Ciekawostką jest również to, że klip do piosenki "Rats on a Budget" odniósł spory sukces, którego miernikiem była nie tylko przyznana w Saint-Tropez, ale regularnie ukazywał się między innymi na antenie MTV. Okazuje się, że także życie uczuciowe gwiazdy nie było pozbawione smaczków.

Miłosny trójkąt

Nie jest tajemnicą, że Majka Jeżowska przyjaźniła się z Krystyną Prońko. Szybko okazało się, że piosenkarki mają podobny gust do mężczyzn. Obie po uszy zakochały się w Januszu Komanie. W latach 70. Koman współpracował z Prońko i się z nią spotykał. Kiedy się rozstali Prońko zwierzała się Jeżowskiej z sercowym rozterek, nie mając pojęcia, że Majka Jeżowska zaczęła się spotykać z jej ukochanym.

Majka Jeżowska, Krystyna Prońko/YouTube @Kasia Camilleri
Majka Jeżowska, Krystyna Prońko/YouTube @Kasia Camilleri
Krystyna Prońko, Majka Jeżowska/YouTube @Kasia Camilleri

W końcu, kiedy relacja artystów wyszła na jaw, Krystyna Prońko miała odradzać koleżance wiązenie się z Komanem. Jeżowska jej nie słuchała, uznając, że przemawia przez nią zwykła zazdrość i żal po stracie ukochanego mężczyzny.

Szybko wyszło na jaw, że intencje Prońko były szczere, a jej ostrzeżenia okazały się jak najbardziej zasadne. Okazuje się, że mężczyzna nie najlepiej radził sobie z agresją. Jedną z domowych kłótni piosenkarka mogła przypłacić poważnymi problemami ze zdrowiem. W wyniku pobicia, doszło u niej do uszkodzenia krtani.

Przyjaźni Krystyny Prońko i Majki Jeżowskiej nie rozdzieliły trudne doświadczenia. Wprost przeciwnie, kiedy Jeżowska była w szpitalu, to właśnie przyjaciółka była tą, która pojawiła się jako pierwsza przy jej łóżku. Wtedy obiecały sobie, że nikt więcej nie zniszczy łączącej ich relacji.

Wiedzieliście o tym?

To też może cię zainteresować: Joanna Opozda pojawiła się w mediach społecznościowych po długiej przerwie. Co napisała

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Kelnerka częstowała bezdomnych jedzeniem i tym samym zmieniła swoje życie

O tym się mówi: Z życia wzięte. Teściowa weszła do kuchni i zobaczyła, że ​​mąż przygotowuje dla mnie śniadanie. Prawie zemdlała