Nie ulega wątpliwości, że aktorka Joanna Opozda przeszła ostatnimi czasy bardzo trudne chwile. Przez fotoreporterów, nawet nie mogła spokojnie wziąć ślubu z Antonim Królikowskim, gdyż pojawiwszy się pod kościołem, zadręczali młodą parę i gości weselnych, a prześladowania celebrytów nie przerwali nawet po uroczystościach.

Joanna Opozda wciąż zmaga się z plotkami i doniesieniami tabloidowymi

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Następnie aktorka będąc w ciąży, zmagać się musiała z głośną aferą z jej ojcem w tle, który także dołożył mnóstwa zmartwień własnej córce. Spekulacjom i komentarzom, a także artykułom nie było końca.

Aktorka coraz bardziej obawiała się o życie i zdrowie synka, gdyż sama żyła w permanentnym stresie. Gdy na świat przyszedł syn Vincent, internet obiegła kolejna informacja medialna, jakoby małżonkowie mieli się rozstać jeszcze przed narodzinami syna.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Pomimo faktu, że żadne z nich nie potwierdziło tych doniesień oficjalnie, do teraz trwają spekulacje oparte na pieczołowicie prowadzonych analizach ich instagramowych publikacji, a także ustaleń fotoreporterów odnośnie zachowania samego Antoniego Królikowskiego.

Wszystkie te informacje oparte zostały na publikowanych przez celebrytów w postach i fotografiach wykonanych z ukrycia. Joanna Opozda po dłuższej nieobecności social mediach, swoją publikacją wzbudziła ogromne zainteresowanie i kolejną falę domysłów.

źródło: Instagram/asiaopozda

W dalszym ciągu informacje o rozstaniu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego nie są przez nich potwierdzone. My życzymy rodzince wszystkiego dobrego i świętego spokoju!

O tym się mówi: Z życia wzięte. Kelnerka częstowała bezdomnych jedzeniem i tym samym zmieniła swoje życie

Zerknij tutaj: Rosyjskie siły zbrojne stosują inne oznakowanie. Do złudzenia przypominają te ukraińskie