Wszyscy sympatycy Krzysztofa Igora Krawczyka szczerze kibicują mu w zmaganiach życiowych i muzycznej ścieżce kariery.

Czy coś dolega Krzysztofowi Igorowi Krawczykowi? Fani zauważyli dziwne zachowanie celebryty

Będąc już w temacie zamiłowania do śpiewania Krawczyka Juniora, warto wspomnieć o koncercie z okazji Dnia Kobiet, jaki zorganizował syn legendarnego Krzysztofa Krawczyka. Według medialnych doniesień, przy okazji koncertu odbyło się także spotkanie autorskie promujące książkę „Mama, tata, muzyka... i ja”.

Wielu zauważyło, że Krzysztof Igor Krawczyk na owym spotkaniu nie był jednak zbyt skory do rozmowy. Jak donosi „Pomponik”, na koncert i spotkanie promujące książkę Krzysztofa Igora Krawczyka przybyła spora grupa fanów, którzy zauważyli niepokojące zachowanie celebryty. Ich uwagę przykuło milczenie Krawczyka Juniora i stronienie od nawiązania jakiegokolwiek kontaktu z przybyłymi gośćmi.

Ograniczył się jedynie do rozdawania autografów podczas promowania swojej książki, w której opisał swoje dzieciństwo jako syna legendy polskiej sceny muzycznej.

Miejmy nadzieję, że potomkowi Krzysztofa Krawczyka nie dolega nic poważnego. Można się domyślać, że mocno martwi się on o los Ukrainy, jak lwia część Polaków i nie tylko. Nam pozostaje życzyć celebrycie zdrowia i sukcesów w rozwoju kariery!

O tym się mówi: Adam Małysz i Piotr Żyła. Ujawniono, co tak naprawdę łączy tych mężczyzn

Zerknij też tutaj: Amerykański kongresmen nie wyklucza wprowadzenia zakazu lotów nad Ukrainą. "NATO nie może wykluczyć żadnego scenariusza"

Nie przegap też tego: Wiosną 2022 r. pięć znaków zodiaku czekają poważne problemy. Będą musiały się uzbroić się w cierpliwość

O tym pisaliśmy ostatnio: Paulina Krupińska opowiedziała szczerze o relacji z mężem. "Zdarzają się wybuchowe sytuacje, góralskie nocne awantury"