Jak przypomina portal "Pomponik", w ostatnim czasie dużo mówi się o relacjach w małżeństwie Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki. W mediach pojawiały się relacje o nocnych awanturach w domu pary. Głos w sprawie zabrała Krupińska. Co powiedziała?

Paulina Krupińska szczerze o swoim mężu

Paulina Krupińska przyznała jakiś czas temu, że zarówno ona, jak i Sebastian Karpiel-Bułecka nie mają łatwych charakterów. Oboje mają silne temperamenty i oboje nie potrafią ustępować. Nie można się więc dziwić, że dość często dochodzi pomiędzy nimi do spięć i głośnej wymiany zdań.

"Zdarzają się wybuchowe sytuacje, góralskie nocne awantury. Sprzeczamy się, czasem lecą wióry. Sebastian jest cholerykiem. Często traci cierpliwość" - powiedziała w jednym z wywiadów Paulina Krupińska.

Kością niezgody pomiędzy małżonkami ma być między innymi miejsce zamieszkania. Paulina Krupińska od dłuższego czasu prowadzi progrm "Dzień dobry TVN", co oznacza konieczność bycia w stolicy. Jak przyznaje uwielbia gwar Warszawy i dobrze się tu czuje. Sebastian Karpiel-Bułecka z kolei znacznie lepiej odnajduje się w górach.

W rozmowie z "Faktem" Krupińska przyznała, że Sebastiana Karpiela-Bułeckę frustruje to, że teraz ma znacznie mniej czasu na realizowanie swojej pasji, jaką jest muzyka. Przed tym, jak wybuchła pandemia, nie było go w domu nawet 150 dni w ciągu roku, bo koncertował. Teraz to ona jest tą, która pracuje trochę więcej.

Dodała również, że nie odbiera złości swojego męża, jako skierowanej na nią, ale bardziej na sytuację. Nic więc dziwnego, że marzy jej się wyjazd gdzieś za granicę, żeby trochę odpocząć i złapać dystans.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Antek Królikowski mierzy się z ogromną krytyką. Głos w sprawie zabrał również "księdz gwiazd"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Bardzo ważna wiadomość dla beneficjentów programu 500 Plus. Będą nowe zasady

O tym się mówi: Amerykański kongresmen nie wyklucza wprowadzenia zakazu lotów nad Ukrainą. "NATO nie może wykluczyć żadnego scenariusza"