Jak przypomina portal "Pomponik", Antek Królikowski mierzy się w ostatnich dniach z ogromną falą hejtu. Aktor zapewnił, że nie zamierza rezygnować z kontaktu z synem i opieki nad nim. Nawet przy okazji takich deklaracji musi się liczyć z ogromną krytyką. Wszystko po tym, jak zdradził swoją ciężarną żonę z ich sąsiadką. Mówi się, że Opozda zamierza złożyć pozew o rozwód. Tymczasem Królikowski oświadczył, że wcześniej będzie można ich zobaczyć razem w kościele.

Dawny Antek Królikowski dał o sobie znać

Antek Królikowski przez lata dorobił się przydomka "kobieciarza". Kiedy w jego życiu pojawiła się Jaonna Opozda, wszyscy mieli nadzieję, że Antek się ustatkuje i uspokoi. Nadzieje te stały się tym większe, kiedy Antek i Joasia stanęli w sierpniu ubiegłego roku na ślubnym kobiercu.

Niestety niestałość Antoniego Królikowskiego przypomniała o sobie i to w momencie, kiedy on i jego ukochana oczekiwali narodzin syna. Joanna Opozda nie znosiła ciąży najlepiej. Dużo czasu musiała spędzać w łóżku. Kiedy jego żona starała się zrobić wszystko, aby ich synek przyszedł na świat cały i zdrowy, Antek miał wdać się w romans z sąsiadką Izabelą.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że sama Izabela miała w tym czasie być zaręczona. Kiedy romans Antka Królikowskiego wyszedł na jaw, aktora zalała fala krytyki ze strony internautów i środowiska show biznesu. Bezlitośni dla Królikowskiego mieli być też jego koledzy z planu.

Królikowski mówi o chrzcie Vincenta

Przy okazji promowania programu "Przez Atlantyk", w którym wziął udział Królikowski, aktor zdradził, że wspólnie z Joanną zamierzają ochrzcić syna. Dodał, że nie ma jeszcze konkretnego terminu, ale ma nadzieję, że stanie się to jak najszybciej.

W rozmowie z "Super Expressem" głos zabrał ksiądz, który wskazał, że rozwód rodziców nie jest przeszkodą dla udzielenia dziecku chrztu. Jak podkreślił, nie odpowiada ono za grzechy rodziców. Duchowny skorzystał z okazji, żeby powiedzieć kilka słów o zachowaniu Antka Królikowskiego.

"Tutaj widzę niestety brak odpowiedzialności, coś strasznego. Po co był ten ślub? Nie wiedział, co przysięgał?" - powiedzia ksiądz.

Zgadzacie się tym?

To też może cię zainteresować: Agata Kornhauser-Duda zabrała głos. Zwróciła się do rosyjskich kobiet z ważnym apelem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Lena z zespołu Tatu zareagowała na sytuację na Ukrainie. Fani nie spodziewali się po niej czegoś takiego

O tym się mówi: Bardzo ważna wiadomość dla beneficjentów programu 500 Plus. Będą nowe zasady