Podczas gdy Jolie i Pitt postanowili chronić swoje dzieci przed światem (żadne z nich nie jest na przykład w mediach społecznościowych), przez lata coraz częściej dostrzegamy je, gdy stają się sobą.

Córka hollywoodzkiej pary przechodzi czas buntu, czy ma dosyć kłótni rodziców?

Urodzone 12 lipca 2008 r. bliźnięta generacji Z są również rakami, co oznacza, że ​​oboje są możliwie bardzo wrażliwi, dając ludziom, których kochają bliskość, nie chcą być zbyt daleko swojego rodzeństwa i rodziców. Vivienne Marcheline i Knox Léon urodzili się w Nicei, Alpes-Maritimes we Francji.

Drugie imię Vivienne, Marcheline, było imieniem jej babki ze strony matki. Marcheline Bertrand zmarła raptem rok przed narodzinami Vivienne i Knoxa. Z drugiej strony Knox dostał swoje imię od dziadka Pitta, Hala Knoxa Hillhouse'a, a jego drugie imię, Léon, to imię pradziadka Jolie.

Jolie i Pitt zdecydowali się uczyć swoje dzieci w domu, a obecnie mówi się, że Jolie jest głównie odpowiedzialna za ich edukację.

Co istotne, Vivienne jest pod względem biologicznym drugą córką Angeliny i Brada. Pomimo faktu, że celebryci mocno chronią swoje dzieci przed wpływem świata Hollywood, sławy i rozpoznawalności, Vivienne podobnie jak wszystkie inne dzieci hollywoodzkie pary, stała się rozpoznawalna.

Jak donoszą media, 13-latka bardzo źle zniosła rozstanie rodziców, gdyż kochając ich oboje tak samo, nie była w stanie wybrać między mamą a tatą. Jak się okazuje, dziewczynka jakiś czas temu uciekła swym opiekunom gdzieś w środku Los Angeles. Według doniesień informatorów, stało się to z powodu kłótni dotyczącej jej potrzeby częstszego spędzania czasu z tatą.

O tym się mówi: Bardzo ważna wiadomość dla beneficjentów programu 500 Plus. Będą nowe zasady

Zerknij tutaj: Z życia wzięte. 37-letnia mama nie spodziewała się narodzin pięciorga dzieci. Jak sobie radzi rodzina