37-letnia Oksana Kobeletska wywołała duże zainteresowanie. Całe centrum okołoporodowe w Odessie stało jak wryte...

screen YT
screen YT
screen YT

Kiedy lekarz zobaczył USG tej mamy, nie mógł powstrzymać zdumienia. Nie mógł się oprzeć i natychmiast pospieszył powiadomić personel o tej niezwykłej ciąży, którą należało się zająć. Rodzice byli przerażeni, to jeden na 47 milionów przypadków.

screen YT
screen YT
screen YT

„-Że jeśli dużo owoców zaczęło głośno rosnąć, nie wiedziałam, jak zareagować” – powiedziała kobieta.

Oksana Kobletskaya, pochodząca z Odessy na Ukrainie, nie mogła być szczęśliwsza, gdy dowiedziała się o swojej ciąży. W wieku 36 lat była już mamą 3-letniej dziewczynki i razem z mężem Siergiejem nie widzieli dnia na powiększenie rodziny.

screen YT
screen YT
screen YT

Byli jednak dalecy od domniemania, że ​​to musiała być normalna ciąża, która zmieniłaby ich życie.

Postanowili mieć tylko dwoje dzieci, ponieważ ich sytuacja gospodarcza nie pozwalała im na żywienie większej liczby ust. Ale już w pierwszych tygodniach ciąży Oksana dostrzegała, że ​​coś nie idzie jak po maśle.

„Nikt w naszej rodzinie nigdy nie był w ciąży z bliźniakami. Byłam pewna, że nigdy nie doświadczę czegoś takiego ”- powiedziała Oksana.

To była dopiero zapowiedź historii, na którą nie byłam przygotowana. Kiedy Oksana odwiedziła ginekologa, coś na ekranie sprawiło, że zmarszczyła brwi, a potem zdała sobie sprawę, że jej instynkty jej nie zawiodły, miała otrzymać najbardziej zaskakującą informację.

„Kiedy zobaczyłam zaskoczoną twarz lekarza, moje serce wstrzymało się na moment. Następnie usłyszałam, jak mówić niewyraźnie coś w stylu: Powinnaś mieć olbrzymi dom nad morzem. Zauważam pięć płodów, albo sześć. Trudno powiedzieć".

Ku zaskoczeniu Oksany i jej męża zostali rodzicami pięciu bliźniaków. To, co stało się z Oksaną, zdarza się tylko w 1 z 47 458 321 naturalnie poczętych ciąż.

O tym się mówi: Mikołaj Roznerski poruszony sytuacją na Ukrainie. Opowiedział, co dzieje się z jego przyjaciółmi z obsady "Zniewolonej"

Zerknij tutaj: Antek Królikowski opowiedział o zostawieniu żony. "Dziś wiem, że podjąłem dobrą decyzję"