Byk

Przedstawiciele znaku to bardzo solidni ludzie i nie lubią zmian i zamieszania. Podejmując decyzję, bardzo długo analizują sytuację, Byk bardzo boleśnie przeżywa swoje błędy. Przez pierwszą połowę swojego życia tworzą dobrobyt materialny i nie pozwalają sobie na frywolność. Po 40 latach czują potrzebę romansu i lekkości. Byk zaczyna żyć barwnym życiem, wydaje się odmłodzony i zachowuje się jak dziarskie nastolatki.

Strzelec

Przeciwnie, Strzelec nie jest skłonny myśleć o przyszłości w młodości. Żyje z dnia na dzień i próbuje i robi wszystko, co sprawia mu przyjemność. Taki styl życia prowadzi do tego, że w wieku dorosłym Strzelec zostaje sam. Po 40 latach zaczyna szukać czegoś prawdziwego i solidnego. Zakłada rodzinę i czuje się szczęśliwy w nowej roli. Strzelec z uśmiechem wspomina przeszłość, ale nie żałuje, że ją pozostawił.

Wodnik

Od dzieciństwa Wodniki są pełne pomysłów, jak uczynić ten świat lepszym miejscem. Nie boją się próbować nowych rzeczy i podejmować ryzyka. Często zawierają wczesne małżeństwa, a jednocześnie nadal prowadzą bardzo pracowite życie. Stopniowo ich nastawienie się zmienia i zaczynają doceniać bliskich i ich wsparcie. Często w wieku dorosłym Wodnik spotyka „swoją” osobę, z którą cieszy się harmonią i prostymi rzeczami.

To też może cię zainteresować: Agata Kornhauser-Duda zabrała głos. Zwróciła się do rosyjskich kobiet z ważnym apelem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Lena z zespołu Tatu zareagowała na sytuację na Ukrainie. Fani nie spodziewali się po niej czegoś takiego

O tym się mówi: Bardzo ważna wiadomość dla beneficjentów programu 500 Plus. Będą nowe zasady