Jak przypomina portal "Super Express", Małgorzata Socha od 14 lat jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. Ich znajomość jest jednak znacznie dłuższa i sięga ćwierć wieku! Okazuje się, że w ostatnim czasie aktorka zdecydowała się wprowadzić w swoim małżeństwie pewne zmiany, do których zainspirować miała ją Ewa Kasprzyk. Poznajcie szczegóły!

Małgorzata Socha i jej małżeństwo

Małgorzata Socha od lat jest w szczęśliwym związku. Z Krzysztofem Wiśniewskim zna się już od 25 lat, choć małżeństwem są zaledwie od 2008 roku. Doczekali się narodzin trójki dzieci, dwóch córek i syna. Okazuje się, że nawet związki o tak długim stażu decydują się czasem na zmiany. Jak donosi tygodnik "Na Żywo", zmiany w małżeństwie Małgorzaty Sochy zainspirowała Ewa Kasprzyk, która wspólnie z młodszą koleżanką zagrała w reklamie sieci sklepów meblowych.

W trakcie pracy na planie reklam obie panie nie raz miały okazję porozmawiać, nie tylko na tematy związane z pracą, ale także na bardziej prywatne tematy. Ewa Kasprzyk miała poradzić koleżance, żeby pomimo natłoku pracy zawodowej i domowych obowiązków, nigdy nie zapominała o swoim mężu.

"O związek trzeba dbać. Powtarzam to do znudzenia, ale trochę już w życiu przeżyłam i wiem, co mówię" - zdradziła Kasprzyk w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo". Obserwując media społecznościowe Małgorzaty Sochy, można odnieść wrażenie, że wzięła sobie do serca rady starszej koleżanki po fachu. Coraz częściej można zobaczyć tam zdjęcia z romantycznych wypraw małżonków.

Co myślicie o radzie Ewy Kasprzyk?

To też może cię zainteresować: Joanna Opozda i Antek Królikowski podjęli ważną decyzję. Dotyczy ona ich synka Vincenta

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Media obiegły informacje o nieformalnej pierwszej damie Rosji. Gdzie wspólnie z dziećmi ukryła się Alina Kabajewa

O tym się mówi: Poruszająca historia 11-letniego chłopca z Zaporoża. Napis na jego ręce pomógł wolontariuszom na granicy

Z życia gwiazd: Antek Królikowski opowiedział o zostawieniu żony. "Dziś wiem, że podjąłem dobrą decyzję"