Jak przypomina portal "Pomponik", niespełna dwa tygodnie temu Joanna Opozda i Antek Królikowski powitali na świecie synka Vincenta. Niestety nie mogli cieszyć się tym wielkim wydarzeniem w dwójkę, bo jak donoszą media, małżonkowie zdecydowali się rozstać. W tej sytuacji będą musieli podjąć wiele decyzji dotyczących ich synka, między innymi tego, czy zdecydują się oni ochrzcić Vincenta?

Szybki ślub i szybkie rozstanie

Zaledwie w sierpniu zeszłego roku Antek Królikowski i Joanna Opozda powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Niedługo później doszła do nas radosna nowina, że para spodziewa się narodzin synka. Niestety małżeńska sielanka nie trwała zbyt długo. Tuż po tym, jak synek pary pojawił się na świecie, media obiegła wiadomość, że para nie jest już razem.

Antek Królikowski miał zdradzić ciężarną żonę z ich sąsiadką Izabelą, a kiedy Opozda się o tym dowiedziała, zdecydowała się odejść od niewiernego męża. Na kilka dni przed porodem, Joanna miała wystawić rzeczy męża za drzwi. Kiedy na jaw wyszło ich rozstanie, Antkowi Królikowskiemu przyszło się zmierzyć ze sporą krytyką.

Choć aktor stara się ze wszystkich sił ocieplić swój mocno nadszarpnięty wizerunek, na razie nieszczególnie mu się to udaje. Pod jego ostatnim wpisem zaroiło się od raczej mało przychylnych mu komentarzy. Królikowski napisał, że rola ojca będzie dla niego ogromnym wyzwaniem, na co internauci odpowiedzieli, że mają nadzieję, że sprawdzi się w tej roli lepiej, niż w roli męża.

Wspólne decyzje

Pomimo rozstania, już zawsze Joannę Opozdę i Antoniego Królikowskigo będzie łączył synek Vincent. W rozmowie z "Party", Królikowski zdradził, że podjęli już jedną z ważnych decyzji. Oboje chcą ochrzcić syna, choć jak wskazuje Antek "jeszcze nie wie kiedy", ale ma nadzieję, że "jak najszybciej".

Mamy nadzieję, że do tego czasu, uda się małżonkom ułożyć jakoś swoje relacje. Jak myślicie?

To też może cię zainteresować: Radosne wieści płyną od Kuby Wojewódzkiego. Czy celebryta gotów jest na późne ojcostwo

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Antek Królikowski opowiedział o zostawieniu żony. "Dziś wiem, że podjąłem dobrą decyzję"

O tym się mówi: Poruszająca historia 11-letniego chłopca z Zaporoża. Napis na jego ręce pomógł wolontariuszom na granicy