Nie zwracałam na to uwagi, bo gdybym miała się z nią kłócić i zachowywać jak ona, spadłabym do jej poziomu, a jestem ponad tym. Najlepszy czas w moim życiu nadszedł po pojawieniu się Andrzeja: mojego chłopaka, który służył. To były niezapomniane lata, pierwsza miłość, pierwszy pocałunek i wiele więcej. Już zaplanowaliśmy ślub. Czekaliśmy, aż zdam egzaminy i już będziemy się bawić na długo wyczekiwanym weselu.

W nowym roku zaliczałam sesję i praktycznie nie było czasu na nic, dlatego, aby Andrzej nie nudził się ze mną w domu, poszedł na dyskotekę, aby tam świętować Nowy Rok. To był najgorszy dzień dla niego i dla mnie. Dzień, który nas rozdzielił. Zofia, moja była koleżanka z klasy, była zakochana w moim chłopaku i za każdym razem próbowała go jakoś zwabić do siebie, i właśnie tej nocy, kiedy Andrzej był pijany, wykorzystała to i to, czego się obawiałam, wydarzyło się między nimi.

Oczywiście nie mogłam wybaczyć zdrady i po prostu poszłam do rodziców. Czułam się bardzo źle, ale jeszcze gorzej, gdy dowiedziałam się o jej ciąży. Okazuje się, że Andrzej i Zofia będą mieli dziecko. Po 9 miesiącach usłyszałam, że w rodzinie był smutek, dziecko urodziło się już martwe. Było mi z tego powodu smutno, wszystko jest tak i bardzo trudno jest przeżyć. Minęło 5 lat, przypadkowo dowiedziałam się, że dziecko Zofii nie umarło, ale po prostu urodziło się z problemami i jest w szpitalu dla dzieci o specjalnych potrzebach.

W tym czasie skończyłam już studia i pracowałam już w szpitalu. Znalazłam to dziecko i poinformowałam o tym moją byłą teściową i Andrzeja. Matka Andrzeja i ja zajęłyśmy się dzieckiem, które w wieku pięciu lat nie miało żadnych problemów. Kto by pomyślał, że potomek Zofii, która zrujnowała nam życie, będzie naszym spotkaniem.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze