Beata Tadla to popularna dziennikarka. Jej poprzednie relacje były szeroko komentowane przez media oraz fanów.

Elegancka Beata Tadla zachwyca na warszawskich ulicach

Przypomnijmy – przez pięć lat związek Jarosława Kreta i Beaty Tadli uznawany był za dobry i szczęśliwy. Nieoczekiwanie relacja się zakończyła. Miało to miejsce tuż przed tym, jak oboje pojawili się w "Tańcu z gwiazdami". W trakcie prezentacji ramówki Polsatu, Kret w rozmowie z dziennikarzami przyznał, że nie jest już z Beatą Tadlą.

Wiele wskazywało na to, że dziennikarka nie miała o niczym pojęcia i usłyszała po raz pierwszy o definitywnym końcu jej relacji z Jarosławem Kretem, od jednego z reporterów. Nic dziwnego, że zalała się łzami. Chciała wycofać się ze zmagań, ale jej taneczny partner, Jan Kliment odwiódł ją od tego pomysłu. Opłaciło się. Wygrali bowiem całą edycję.

Zachowanie pogodynka utkwiło w pamięci telewidzom i internautom, którzy nie kryli oburzenia tym, jak potraktował Beatę Tadlę.

Dziennikarka przeszła sporą zmianę

Po czasie Beata Tadla odzyskała jednak pewność siebie. W końcu dziennikarka jest piękną i wartościową kobietą.

W ostatnim czasie Beata Tadla miała jednak małe problemy ze zdrowiem. 46-letnia gwiazda trafiła do szpitala prawdopodobnie wskutek zapaści.

Na szczęście Beata Tadla wróciła do zdrowia, a ostatnio pojawiła się nawet przed studiem DDTVN. Wygląda zachwycająco.

Beata Tadla. Źródło: jastrzabpost.pl
Beata Tadla. Źródło: jastrzabpost.pl
Beata Tadla. Źródło: jastrzabpost.pl

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze