Małżeństwo z Ameryki zainwestowało w zakup domu, o którym od dawna marzyli. Teraz mieszkaniec amerykańskiego miasta Cleveland w stanie Ohio rozumie, że nie wydał pieniędzy na próżno, ponieważ otrzymał szybko zastrzyk gotówki.

screen YT
screen YT
screen YT

W piwnicy rozpoczęły się prace remontowe i tam odkryto starą torbę, w której ukryto około 50 tysięcy dolarów. Lucky wspomina:

„Wyciągnąłem torbę na zewnątrz i zadzwoniłem do żony. W środku było coś lekkiego".

screen YT
screen YT
screen YT

Na ulicy odkrył, że w torbie ukryto ogromną sumę pieniędzy. Drugą podobną torbę znalazł niedaleko w piwnicy.

screen YT
screen YT
screen YT

Oprócz zielonych dokumentów w środku znajdował się dealer z Cleveland Plain z 25 marca 1951 r. Jednak nawet ona nie pomogła odgadnąć, skąd w zakupionym domu wzięła się skrzynka.

screen YT
screen YT
screen YT

Zgodnie z amerykańskim prawem, rodzina ma pełne prawo rozporządzać tymi pieniędzmi. Para zdecydowała, że ​​z ich pomocą spłacą kredyt hipoteczny.

screen YT
screen YT
screen YT

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu.