Edyta Górniak znana jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Wiele z nich dotyczyło między innymi epidemii koronawirusa. Tym razem gwiazda zdecydowała sie zabrać głos w sprawie agresji Rosji na Ukrainę. Piosenkarka stwierdziła, że ma sposób na to, żeby zakończyć konflikt u naszy wschodnich sąsiadów.

Edyta Górniak zabrała głos w sprawie koncertu TVP dla Ukrainy

Czwartek 24 lutego zapisze się w historii ludzkości, jako czarny dzień. To właśnie wtedy doszło do rosyjskiej agresji na Ukrainę. Na oczach świata rosyjscy żołnierze atakują nie tylko obiekty i infrastrukturę wojskową, ale także obiekty cywilne. Zdjęcia obiegające świat wywołują przerażenie.

Rosyjską agresję potępili przywódcy wielu krajów na świecie, w tym między innymi członkowie Unii Europejskiej, prezydent Stanów Zjednoczonych, premier Wielkiej Brytanii, czy władze Kanady. Zdecydowano się na nałożenie sankcji na Rosję.

Głos w sprawie napaści Rosji na Ukrainę zabrała Edyta Górniak, której komentarz wywołał sporo emocji. Zdaniem piosenkarki, jeśli nie chcemy wojny, powinniśmy unikać wypowiadania tego słowa.

Czy polska piosenkarka pobrała wynagrodzenie?

"Nie powtarzajcie i nie trzymajcie się słowa - w..jna. Trzymajcie się słowa POKÓJ. Pokój dla Wszystkich"

- napisała Górniak.

Kilka dni temu Edyta Górniak pojawiła się również na charytatywnym koncercie TVP dla Ukrainy. W sieci pojawiły się informacje, że polska diwa zarobiła na tym występie aż 22 tysiące złotych.

Edyta Górniak postanowiła odpowiedzieć na te doniesienia. Okazuje się, że gwiazda nie wzięła ani grosza za swój występ.

Producent w uprzejmości pokrył wyłącznie koszty mojej ekipy, transportu i hotelu

- dodała gwiazda.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze