Michał Wiśniewski znany jest ze swoich czerwonych włosów oraz z tego, że w jego życiu nigdy nie brakowało kobiet. Wokalista zespołu "Ich Troje" ma już piątą żonę.

Drugą żoną Michała Wiśniewskiego była Mandaryna. Piosenkarz ma z nią dwoje dzieci: Xaviera Michała i Fabienne Martę. Związek Michała i Mandaryny zakończył się w 2006 roku.

Jak obecnie wyglądają relacje Michała Wiśniewskiego i Mandryny?

Ich ślubem żyła cała Polska. Michał Wiśniewski i Mandaryna pobrali się w Kirunie, na biegunie północnym. Ich wystawna ceremonia wyglądała jak z bajki.

Jedna z najsłynniejszych wówczas celebryckich par ochoczo ujawniła kulisy – ślub był transmitowany w mediach. Michał i Marta Wiśniewscy wyglądali na szczęśliwych. Nie wiedzieli jeszcze, jak dalej potoczą się ich losy.

Warto przypomnieć, że ślub pary oglądały setki tysięcy Polaków na antenie TVN-u, w ich reality show „Jestem, jaki jestem” poświęcono na niego cały odcinek. Nie tylko miejsce było nietuzinkowym wyborem.

Michał Wiśniewski, Mandaryna/ screen youtube
Michał Wiśniewski, Mandaryna/ screen youtube
Michał Wiśniewski, Mandaryna/ screen youtube

Para zdecydowała się m.in. na powóz, który ciągnęły renifery, czy sypialnię z lodu. Plejada zauważa, że to historyczny celebrycki ślub. Para poznała się w 2000 roku, w 2002 roku wzięli ślub cywilny, zaś w 2003 – kościelny, prawdziwa ceremonia marzeń.

W momencie, gdy uczestniczyli w ceremonii na biegunie, mieli już dwoje dzieci, Xaviera i Fabienne. Ślub odbył się 10 grudnia 2003 roku w specjalnie zbudowanej kaplicy.

W ceremonii udział brało 100 osób, wynajęto dla nich samolot. Najpierw ochrzczono dwoje dzieci, a następnie ich rodzice, Michał i Marta Wiśniewscy, wzięli ślub.

Na początku nie było łatwo

Mandaryna miała na sobie suknię z 30 tysiącami brylantów i pióra we włosach oraz buty z koronki, a Wiśniewski wybrał srebrny garnitur. Same kreacje na ślub kosztowały 40 tys. złotych.

Michał Wiśniewski i Mandaryna. Źródło: Youtube
Michał Wiśniewski i Mandaryna. Źródło: Youtube

Wiśniewscy zorganizowali także wesele, na którym alkohol lał się strumieniami, goście świetnie się bawili. Następnie państwo młodzi znaleźli się w lodowej sypialni.

Od tego czasu minęło już wiele lat i wydarzeń – Michał Wiśniewski obecnie ma już piątą żonę, Polę

Mandaryna i Michał Wiśniewski są obecnie w bardzo przyjaznych stosunkach. Ich rozstanie było bardzo burzliwe, ale teraz zostawili przeszłość za sobą i potrafią się dogadać.

Znaleźliśmy instrukcję obsługi siebie nawzajem i ja lubię ten moment

- powiedziała Mandaryna.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze