W 2000 roku życie Ewy Błaszczyk posypało się na kawałki. Aktorka Ewa Błaszczyk przeżyła prawdziwą traumę. Był to czas, gdy musiała zmierzyć się z ogromnymi tragediami, które sprawiły, że straciła najbliższe osoby.

Ewa Błaszczyk przeżyła bardzo trudne chwile

Na początku nie wyglądało to na nic groźnego. Ewa Błaszczyk wraz z mężem wybrali się do znajomych, którzy mieszkają pod Warszawą. Wtedy Jacek Janczarski znienacka zasłabł. Pojechali do szpitala, a słowa lekarzy zszokowały małżeństwo. Okazało się, że cierpi na tętniaka rozwarstwiającego aorty.

Lekarze pracujący w szpitalu w Warszawie na Szaserów odmówili wykonania operacji. Udało się znaleźć osoby, które podejmą się tego trudnego zadania, w Aninie.

Utną mi nogę. Umrę. Ucałuj dziewczynki

– powiedział Jacek Janczarski jeszcze przed operacją.

Niestety, okazało się, że miał rację. Równo tydzień po operacji zmarł. Od momentu wykonania zabiegu nie odzyskał przytomności.

Los zdecydowanie nie był dla niej łaskawy

11 maja 2000 roku, po stu dniach od utraty przez aktorkę Ewę Błaszczyk drogiego małżonka Jacka Janczarskiego, jedna z dwóch córek aktorki zakrztusiła się tabletką.

Ten pozornie mało groźny wypadek doprowadził u Oli do obrzęku mózgu, a w rezultacie zakończył się śpiączką. Dla Ewy Błaszczyk zaczęła się wówczas nierówna walka o wybudzenie córki.

W marcu 2018 roku Ewa Błaszczyk gościła u Krzysztofa Ibisza w show pod tytułem "Demakijaż" i opowiedziała wówczas, jakie były ostatnie słowa Oli zaraz przed zapadnięciem w śpiączkę. „Jak lekarze sprawdzali, jak jest z tym obrzękiem mózgu, to Ola wtedy krzyczała 'Mama!', ale później już nigdy nic nie powiedziała...”, rozpamiętywała smutno aktorka.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze