Luke Perry był znanym aktorem. Jego kariera nabrała rozpędu po roli Dylana w kultowym serialu Beverly Hills 90210. Aktor zmarł 4 marca 2019 roku. Osierocił dwójkę dzieci - córkę Sophie i syna Jacka.

Jak dzieci Luke'a Perry'ego poradziły sobie z odejściem taty?

Okazuje się, że śmierć Luke'a Perry'ego była niezwykle bolesnym momentem w życiu jego dzieci. Sophie próbowała krótko po pogrzebie prowadzić normalne życie.

Mam 18 lat. Klnę jak szewc, a czasami ubieram się, jak prostytutka

- napisała dziewczyna.

Fanom Luke'a Perry'ego nie spodobał się ten wpis. Stwierdzili oni, że córka znanego gwiazdora jest rozkapryszona. Dziewczyna postanowiła odpowiedzieć na nieprzychylne komentarze i szczerze wyznała, że bardzo tęskni za tatą, ale nie chce każdego dnia płakać i pogrążać się w żałobie.

Nie jest lekko również u syna Luke'a Perry'ego

Jack również szybko nie mógł się pogodzić z odejściem taty. Chłopak zamieścił wzruszający wpis tuż po śmierci Luke'a Perry'ego.

Będę za tobą tęsknił każdego dnia, gdy będę chodzić po tej ziemi. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby kontynuować twoje dziedzictwo

- napisał Jack.

Teraz Jack Perry próbuje swoich sił jako niezależny zapaśnik. 25-latek występuje pod pseudonimem Jungle Boy Nate Coy.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze