Śledzący medialne doniesienia na temat Marty Paszkin i Pawła Bodziannego widzowie, byli bardzo uradowani wiadomością o ich ślubnych planach.

Co się dzieje ze zdrowiem Marty Paszkin?

Dość spore zainteresowanie internautów i tabloidów wzbudziła ich wycieczka do Dubaju nazwana przez nich samych podróżą przedślubną.

Instagramowe foto i wideo relacje pary z wyjazdu wzbudziły spekulacje na temat powodu zamiany kolejności ślubu i podróży poślubnej.

Według domysłów interesujących się ich życiem internautów, postanowili odbyć podróż przed ślubem, gdyż po ślubie mogłaby to być niemożliwe ze względu na ciążę Marty.

Gdy spekulacje przybrały na sile, para postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i potwierdziła błogosławiony stan Marty.

Fani przyszłej pary młodej nie posiadali się z radości i zasypali swoich idoli gratulacjami. Teraz niestety Super Express daje do zrozumienia, że Marta Paszkin ma problemy z ciążą i poszukuje odpowiedniego dla siebie szpitala.

Okazuje się jednak, że celebrytka zmaga się z tak zwaną ciążową anemią, która znacznie utrudnia dostarczanie do organizmu żelaza. W związku z tym, z czym się boryka, szuka najlepszego dla siebie szpitala położniczego, w którym będzie mogła bezpiecznie i spokojnie wydać na świat syna - Tak, walczę z ciążową anemią. Niestety wspomagam się trochę żelazem w tabletkach, bo przy takich niedoborach ciężko podciągnąć jego poziom samą dietą - potwierdziła na mediach społecznościowych.

O tym się mówi: Królowa Elżbieta II przeznacza zawrotną sumę na pomoc ukraińskim uchodźcom. Czy z własnej kieszeni wyłożyła pieniądze

Zerknij tutaj: Niepokojące doniesienia z Ukrainy. Pożar na terenie zaporoskiej elektrowni atomowej. Głos zabrała Państwowa Inspekcja Regulacji Jądrowej Ukrainy