Astrologowie nie mają złudzeń. Właśnie wybrano najbardziej tchórzliwy znak zodiaku. Okazuje się, że jego żywiołem jest woda.

Kto należy do grona najbardziej tchórzliwych znaków zodiaku?

Chodzi o raka. Według astrologów są to bardzo wrażliwe osoby, które mają skłonność do empatii. Nigdy nie podejmą ryzyka i są szczęśliwi, że żyją spokojnie.

Wiele osób z zewnątrz uważa to zachowanie za tchórzostwo, ponieważ Raki wydają się żyć w świecie strachu i boją się próbować nowych rzeczy.

Astrologowie są pewni, że wpływa na to żywioł Raków - woda, a także rządząca nimi planeta - Księżyc. To one są "winne" wszystkiemu. Woda jest symbolem spokoju i nie pozwala tym ludziom się otworzyć.

Również astrologowie podkreślają, że osoby spod znaku Raka są bardzo tajemnicze. Nie oznacza to jednak, że jego styl życia jest pustelniczy.

Raki pozostają dość emocjonalnymi ludźmi, ale nigdy nie będą mówić o swoich emocjach, więc z zewnątrz mogą wydawać się bardzo zamknięci w sobie.

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia z Ukrainy. Pożar na terenie zaporoskiej elektrowni atomowej. Głos zabrała Państwowa Inspekcja Regulacji Jądrowej Ukrainy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Smutne doniesienia o relacji Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Czy aktorka wnosi pozew o rozwód

O tym się mówi: Żona Ryszarda Rynkowskiego nie kryje obaw. Czy stan piosenkarza znów ulegnie pogorszeniu