Tym bardziej jest to nie do uwierzenia, że właśnie oto na świat przyszedł ich wyczekiwany syn.

Po wielu trudnych wspólnych przejściach, po tym, jak wspierali się wzajemnie i okazywali miłość, szczególnie za pośrednictwem mediów społecznościowych, trudno jest przyjąć do wiadomości ich rozstanie.

Co dalej z małżeństwem jednej z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu?

Według medialnych doniesień, Joanna opozda i Antoni Królikowski nie byli już razem W chwili narodzin ich dziecka. Media doniosły także, że Antoni nawet nie odebrał Joanny i ich syna ze szpitala.

Teraz "Super Express" informuje, że choć Joanna próbowała jeszcze ratować małżeństwo przed urodzeniem dziecka, podjęła decyzję o wniesieniu pozwu o rozwód.

Powodem ich rozstania miały być zdrady Antoniego i zazdrość Joanny. "Super Express" donosi, że małżonkowie utrzymują ze sobą kontakt, prawdopodobnie ze względu na syna, Antoni codziennie odwiedza dziecko.

Mimo wszystko według tabloidu rozwód wisi w powietrzu. Przypomnijmy jednak, że Antoni Królikowski za pośrednictwem mediów społecznościowych apelował do internautów, aby nie dawali się nabrać na pogłoski, doniesienia i plotki. Nie sprecyzował wówczas, o co mu konkretnie chodzi, ale zapowiedział, że niebawem opowie swoim fanom o sobie coś więcej.

Tymczasem "Super Express" cytuje słowa osoby z bliskiego otoczenia małżonków - Aśka skupia się teraz na dziecku, ale zbierała dowody, które wykorzysta w sądzie.

Przypomnijmy jeszcze sytuację, która miała miejsce przed ślubem Joanny i Antoniego, w której to ktoś z bliskiego otoczenia pary zdradził tabloidom kiedy i gdzie ma się odbyć ich ślub i choć para mocno ukrywała te informacje, chcąc cieszyć się spokojem w trakcie uroczystości, pierwszymi osobami pod kościołem w dniu ślubu byli właśnie fotoreporterzy.

Wam pozostawiamy ocenę sytuacji i doniesień.

O tym się mówi: Lech Wałęsa szczerze o sytuacji Ukrainy. "Jesteśmy na skraju globalizacji"

Zerknij: Smutne wieści płyną od muzyków zespołu "Ich Troje". Odeszła bardzo ważna osoba dla jednego z nich