Wielu ekspertów zabiera głos w tej sprawie, medialne doniesienia o aktualnej sytuacji okupowanej przez Rosjan i Czeczenów Ukrainy wciąż budzą grozę, a media społecznościowe pękają w szwach od lokalnych doniesień zarówno z terenu Ukrainy, jak i z terenów Polski bliskich granicy, z której odbierane są ofiary wojny.

Były prezydent ostro i soczyście o zachowaniu Władimira Putina. Zorganizował nawet zbiórkę

Jak mogliśmy zauważyć, wśród uciekających przed wojną kobiet i dzieci znajdują się wciąż młodzi mężczyźni twierdzący, że są pakistańskimi studentami tymczasowo przebywającymi w Kijowie, albo młodzieńcy z Libanu, czy Uzbekistanu.

@user5008714792087

♬ dźwięk oryginalny - user5008714792087

Zajmują oni miejsce kobietom i dzieciom zarówno w autokarach, jak i w poczekalniach już na terenie Polski.

@user5008714792087

♬ dźwięk oryginalny - user5008714792087

Zdawałoby się, że nikt nad tym nie panuje. Wielu polityków zabiera głos w sprawie agresji Putina skierowanej w stronę Ukrainy, więc wypowiedzieć się zechciał także były prezydent polski Lech Wałęsa.

Nie szczędził on gorzkich i ostrych słów krytyki w stronę Władimira Putina - Chora postawa, chory człowiek trzeba go przebadać, a przede wszystkimi postawić przed niejednym trybunałem osądzić i skazać za to co zrobił i wciąż robi. Ale nie tylko jego, wszystkich, jego współpracowników, generałów oraz wspierających. Jesteśmy na skraju globalizacji wojennej i trzeciej wojny światowej. Trzeba zatrzymać ten niepotrzebny rozlew krwi.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Niedawne oświadczenie Andrzeja Dudy mocno zainteresowało artystów. Wytknięto prezydentowi poważne błędy

Zerknij: Smutne wieści płyną od muzyków zespołu "Ich Troje". Odeszła bardzo ważna osoba dla jednego z nich