Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Dagmara Kaźmierska ogromną popularność zyskała dzięki udziałowi w porgramie "Królowe życia". Celebrytka chętnie dzieli się szczegółami dotyczącymi swojego prywatnego życia również za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio, zamieściła na Instagramie wyjątkowe zdjęcie. W takiej odsłonie nie widujemy jej szczególnie często.

Dagmara Każmierska bez makijażu

Niedawno widzowie "Królowych życia" mieli okazję zobaczyć, jak Dagmara Kaźmierska poddaje się zabiegowi liposukcji. Odsysała tłuszcz z kilku różnych partii ciała. Jak wyjaśniała, pięcio godzinna operacja miała jej pomóc zgubić dodatkowe kilogramy, co miało uzasadnienie zdrowotne. "(...) musiałam się poddać temu zabiegowi ze względu na nogi" - powiedziała.

Wszystko wskazuje, że "Królowej życia" udało się już wrócić do dawnej formy. Dagmara Kaźmierska zamieściła w sieci zdjęcie z zagranicznego urlopu. Na zdjęciu widzimy ją bez grama makijażu na twarzy, a jej zawsze starannie ułożona fryzura, jest w lekkim nieładzie. Kaźmierska nie przypomina samej siebie. Uwagę wielu fanów przykuł mężcznyzna, z którym "Królowa życia" pozuje do zdjęcia.

Przy okazji publikacji wakacyjnego zdjęcia, Dagmara Kaźmierska zaapelowała do swoich fanów o to, aby żyć w szacunku, miłości i pokoju z każdym, niezależnie od koloru skóry, poglądów, czy wszelkich innych różnic. Odniosła się w ten sposób do sytuacji na Ukrainie, która mierzy się z rosyjską agresją. " Dlaczego ze sobą walczymy?" - zapytała Dagmara Kaźmierska swoich wielbicieli.

Dagmara Kaźmierska/Instagram @Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska/Instagram @Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska/Instagram @Dagmara Kaźmierska

Jak podoba się wam Dagmara w takim wydaniu?

To też może cię zainteresować: Poruszająca przemowa prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. "Chcemy, żeby nasze dzieci mogły żyć, to chyba uczciwe marzenie"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ukraińcy po raz kolejny zachwycili świat. W taki sposób traktują rosyjskich żołnierzy. W sieci pojawiło się poruszające nagranie

O tym się mówi: Nowe fakty w sprawie Aleksandry i Oliwii z Częstochowy. Badania DNA zdradziły ponuro prawdę