25 lutego odeszła znana artystka Jolanta Krzywańska, ukochana babcia Anny Lewandowskiej, która była mocno związana ze śpiewaczką od lat współpracującą z Teatrem Wielkim w Łodzi. W tym właśnie mieście spoczęła 86-letnia artystka.

Anna Lewandowska i jej rodzina pogrążeni w żałobie

Każdy, kto pamięta swoich dziadków i babcie przyzna, że są oni prawie jak mama i tata. Dzieci bardzo często są mocno związane z babcią i dziadkiem, choć różnica pokoleń często daje o sobie znać.

Kiedy jednak jest im dane wciąż ze sobą przebywać, gdy wnuczęta osiągają dorosłość i same zaczynają wychowywać własne dzieci, ta więź jest w stanie się jeszcze bardziej wzmocnić, gdyż wielu ludzi przekonało się o tym, że domy wielopokoleniowe są w stanie nauczyć najmłodszych bardzo dużo wartości.

Babcia w życiu Anny Lewandowskiej miała ogromne znaczenie, dlatego też z ciężkim sercem pożegnała ją kilka dni temu - Jestem wdzięczna za jej miłość, ogromne doświadczenie i niezwykłe historie, którymi się z nami dzieli i za to, że jest najlepszą Prababcią - mówiła kiedyś w wywiadzie Anna.

Nam pozostaje złożyć najszczersze kondolencje bliskim i przyjaciołom zmarłej śpiewaczki.

O tym się mówi: Zdjęcia dzieci w schronach obiegły media. Ten widok poruszył wielu internautów

Zerknij też tutaj, aby nic ważnego Ci nie umknęło: Jacht Putina przechwycony przez Anonymous. Warte niemal 100 milionów dolarów maleństwo zwiało "do piekła"