Jak podaje portal "Jastrząb Post", Jakub Kucner znany między innymi z roli w "M jak miłość" pokazał się w odsłonie, która zaskoczyła nawet jego największych fanów. Czy przystojny aktor zdecydował się zostać księdzem?

Kim jest Jakub Kucner?

Jakub Kucner popularność zyskał w 2017 roku, kiedy zdobył tytuł Mistera Polski. To nie był koniec sukcesów na tym polu. W 2018 roku wziął udział w wyborach Mister Global, gdzie wywalczył tytuł II Wicemistera Global. To była jego przepustka do świata show biznesu. Kucner wziął udział między innymi w 9. sezonie "Tańca z gwiazdami".

Rozgłos Jakubowi Kucnerowi przyniósł również związek z byłą miss Karoliną Zagozdon. Fani pary z niecierpliwością czekali na ich ślub, kiedy okazało się, że zdecydowali się rozstać. Po dwóch latach postanowili znów dać sobie szansę. Warto dodać, że celebryta angażuje się w szereg działań charytatywnych. Współtworzył fundację pomagającą dzieciom z ubogich krajów.

Jakub Kucner/YouTube @Telemagazyn
Jakub Kucner/YouTube @Telemagazyn
Jakub Kucner/YouTube @Telemagazyn

Na jego koncie znajdują się role epizodyczne w "Barwach szczęścia", "Na sygnale". Jest również członkiem obsady "M jak miłość".

Jakub Kucner został księdzem?

Nie da się ukryć, że Jakub Kucner nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Chętnie podejmuje nowe wyzwania, czego najlepszym dowodem jest fakt, że gwiazdor "M jak miłość" zdecydował się niespodziewanie zostać księdzem.

Od razu uspokajami, Kucner nie wstąpił w stan duchowny, a jedynie wciela się w postać księdza. Fani talentu byłego Mistera będą mieli okazję zobaczyć go na deskach teatru, o czym Kucner poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Z góry uprzedzam, nie przyjmuje do spowiedzi. W tym roku startuje spektakl komedia-horror „Ciemno”, w którym będę miał przyjemność zagrać w koloratce. Z czego się cieszę, bo księdzem nie miałem jeszcze okazji być" - napisał na Instagramie, dołączając do wpisu swoje zdjęcie w koloradce.

Jak myślicie, jak z tą rolą poradzi sobie Jaku Kucner?

To też może cię zainteresować: W polskich miastach organizowana jest pomoc Ukrainie. Jest pilnie potrzebnych bardzo dużo rzeczy. Mamy listę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Świadczenia wypłacane przez ZUS poprawiające sytuację finansową seniorów. Ważne podsumowanie

O tym się mówi: Kolejne smutne doniesienia płyną z Ukrainy. Pocisk spadł w pobliżu szpitala